• Anasayfa
  • Sinema
  • Tepkiler Üzerine Sonic Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

Gelen Tepkiler Üzerine Sonic Filminin Vizyon Tarihi Ertelendi

62
10
9
6
3
İnternette 'korkunç tasarımından ötürü' eleştiri alan Sonic the Hedgehog filmi ertelendi. Kasım ayında vizyona girmesi planlanan filmin vizyon tarihi 20 Şubat 2020’ye alındı. Görünüşe göre Sonic kahramanının görünümünü düzeltmek üç ay daha alacak.

Yönetmen Jeff Fowler, Twitter’a “Sonic’i doğru yapmak için biraz zamana ihtiyacımız olacak” yazdı ve “Filmin yapımında hiçbir görsel efekt sanatçısı zarar görmedi” hashtagini kullandı. 

Filme duyulan ilgi bir hayli fazla. Bunu Sonic’in nostaljik ve iyi bilinen bir video oyunu karakterlerinden biri olduğu gerçeğine bağlayabiliriz. Filmin fragmanı YouTube’da 31 milyondan fazla izlendi ve eleştirilerin çoğu Sonic’in karakter tasarımı üzerine oldu. 

Sonic’in fanları gibi, orijinal yaratıcılarından biri olan Yuji Naka, Sonic’in fragmanından aldığı görüntülerle Twitter üzerinden kaygılarını dile getirdi ve Sonic fanlarını karakter tasarımına olan tepkilerinden ötürü övdü. Yuji Naka, “Sonic hayranlarının gücü inanılmaz, iyi bir yöne gidebilmek güzel. Sonic’i sevdiğiniz için teşekkürler.” tweetini attı. 

Filmde Ben Schwartz tarafından seslendirilen Sonic, en iyi arkadaşı Tom Wachowski (James Marsden) ile birleşip kötü karakter Dr.Robotnik’i (Jim Carrey) durdurmaya çalışacak. 

Kaynak : https://bgr.com/2019/05/24/sonic-the-hedgehog-movie-delayed-redesign/
62
10
9
6
3
Emoji İle Tepki Ver
62
10
9
6
3