15
3
2
2
1

Günümüzün düşük bütçeli telefonları arasında şüphesiz en popüler markalardan biri de General Mobile'dır. 800 TL'lik fiyat etiketiyle General Mobile 6 da tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Birçok kullanıcının fiyat - performans telefonu olarak gördüğü General Mobile 6'nın sağlamlık testini yapmasak olamazsa olmazdı. Webtekno usülü yaptığımız sağlamlık testinde, cihazın başına gelebilecek en muhtemel olaylara değindik ve cihazı olabildiği kadar zorladık.

Tornavidadan bıçağa, yakma testinden su testine kadar birçok teste tabi tuttuk. Cihazın ekranı, genel anlamda başarılı sonuçlar verse de, arka kısım için aynı sonuçlardan söz edemeyeceğiz. Ufak tefek yanmalara karşı da herhangi bir sorun çıkmadı. GM 6'nın suya dayanıklılık konusunda herhangi bir vaadi bulunmasa da suya soktuğumuzda da bir süre sonra çalıştı ancak pek umut vaat edici değil.

Düşürme testinden sonra da asıl bomba olaya geldik ve telefonu halat aracılığıyla iki arabanın arasına bağladık. İki araba da ayrı taraflardan çekti ve telefonun bir nevi suyunu çıkardık. Acımadığımız telefonlara katılan General Mobile 6'nın sağlamlık testi videosunu izlerken iyi seyirler dileriz.

15
3
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
15
3
2
2
1