Vice City, San Andreas ve Hatta 6! GTA Serisi, Bugün Çıkış Yapsaydı Böyle Gözükecekti [Video]

33
7
4
1
0
Vice City, San Andreas ve Hatta 6! GTA Serisi, Bugün Çıkış Yapsaydı Böyle Gözükecekti [Video]
Geçmişte oynadığımız ve tadına doyamadığımız oyunların günümüzdeki grafik motorlarıyla nasıl gözükeceğini merak ettiniz mi? Bir YouTube kanalı, sadece merak etmekle kalmayıp oyunları Unreal Engine 5 ile bugüne taşıdı.

O kadar uzun zamandır GTA 6 bekliyor ve o kadar uzun zamandır GTA 5 oynuyoruz ki, bazen serinin ne kadar yaşlı olduğunu unutuyoruz. Hâlâ her gördüğümüz cihazı test etmek için söylediğimiz “GTA 5 çalıştırır mı?” cümlesindeki GTA V artık 9 yıllık bir oyun. Peki bu seride yer alan oyunlar günümüzün grafik motorlarıyla yapılsa nasıl gözükürdü? İşte bu sorunun cevabını veren bir YouTube kanalı var.

TeaserPlay adlı kanal, GTA serisinde yer alan oyunların Unreal Engine 5 ile geliştirilmiş kopyalarını paylaşıyor. Ayrıca yine aynı grafik motorlarıyle yapılmış olan, sinematik tadında bazı kısa filmler de bulunuyor. 

30 yıl sonra CJ, Groove Street’e dönerse

Big Smoke’un meşhur sipariş sekansı

Bütün GTA ana karakterleri yarışırsa

GTA Vice City ile karşılaştırma

Bir gün göremezsek diye: GTA VI hayran yapımı

Çoğu kişinin ilk göz ağrısı GTA III

Bir neslin gençliğini sokaklarında harcadığı Vice City

Kanaldaki videolar yalnızca GTA ile sınırlı değil

Kanalda yer alan içeriklerin konusu yalnızca GTA serisi ile sınırlı değil. God of War, Assasin's Creed, Venom, Hulk gibi yapımlar da kanalın içerikleri arasında yer alıyor. Özellikle bazı fikirler, kaliteleriyle oldukça büyük dikkat çekiyor.  

Olsaydı da oynasaydık: Venom

Yapın bunu: Wolverine

Ezilmedik yer bırakmayacağımız Hulk

Kanalın diğer içeriklerine buradan ulaşabilirsiniz. Sizin en beğendiğiniz yapım hangisi oldu? Hangi oyunun çıkmasını isterdiniz.

33
7
4
1
0
Emoji İle Tepki Ver
33
7
4
1
0