• Anasayfa
  • Sinema
  • Dan Aykroyd, Hayalet Avcıları'nın Yeni Filmiyle Dönüyor

Hayalet Avcıları Filminin İkonik Oyuncusu, Yeni Filmde de Oynayacak

10
1
1
0
0
Hayalet Avcıları filmlerinin ironik oyuncusu Dan Aykroyd, Ghostbuster 2020’de rol alacağını duyurdu. Dan Aykroyd’un dönüşü Sony Pictures tarafından şimdilik doğrulanmadı.

Hayalet Avcıları filmlerinin yüzü haline gelmiş olan Dan Aykroyd, Ghostbuster 2020’de rol alacağını duyurdu. Aykroyd’un yaptığı duyuru ile Ghostbusters 2020’deki varlığı stüdyo duyurmadan ortaya çıkmış oldu. Ancak Dan Aykroyd’un açıklaması Sony Pictures tarafından daha onaylanmadı. 

Hollywood Reporter’ın aktarımına göre, Aykroyd “Artık eskisi kadar vizyonda görünmüyorum. Hayalet Avcıları’nın yeni filmi üzerinde çalıştık ve ortaya bir proje çıktı. Ben de yeni Hayalet Avcıları filminde rol alacağım. Filmi Ivan Reitman’ın oğlu Jason yazdı” dedi. 

dan aykroyd

Dan Aykroyd, orijinal Hayalet Avcıları filminde Ray Stantz rolünü üstlenmiş ve filmin senaryosunun yazımında da görev almıştı. Hayalet Avcıları 2’de de rol alan Aykroyd, son olarak yakın zamanda Hayalet Avcıları oyununda seslendirme yapmıştı. 

Hayalet Avcıları’nın 2020’de yayınlanacak filminde orijinal kadronun çoğunun geri dönmesi bekleniyor. Dan Aykroyd, Bill Muray’nin de Hayalet Avcıları 2020’de rol alacağını umduğunu söyledi. Aykroyd, Sigourney Weaver’in de yeni filmde rol alacağını açıklamalarında belirtti. 

Hayalet Avcıları 2020’nin başrollerinde Carrie Coon ve Paul Rudd’ı izleyeceğiz. Coon’un filmde bekar bir anneyi canlandıracağı kesinleşti. Mckenna Grace ve Stranger Things’in yıldızı Finn Wolfhard, Coon’un çocukları olarak rol alacaklar. 

Ghostbusters 2020, 2016’daki filmi atlayıp ilk iki filmin devamı olarak çekilecek. Sony Pictures’ın, Ghostbuster 2020’yi, 2020 yılının yaz aylarında vizyona sokması bekleniyor. 

Kaynak : https://www.superherohype.com/movies/466171-dan-aykroyd-is-officially-back-for-ghostbusters-2020
10
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
1
1
0
0