Heineken'den Pikniklerin Vazgeçilmezi Olacak Akıllı İçecek Soğutucu [Video]

16
9
6
2
0
Heineken, pikniklerin ve havuz başı partilerinin vazgeçilmesi olacak B.O.T. adlı akıllı içecek soğutucusunu duyurdu. Tekerlekli ve yapay zeka destekli yapısı sayesinde sahibini adım adım takip eden taşıyıcı, aynı anda 12 adet kutu içecek taşıyabiliyor.

Dünyanın en ünlü bira markalarından biri olan Heineken, son yıllarda üzerine en fazla yatırım yapılan teknolojilerden otonom teknolojiyi, içeceklerin her daim soğuk kalmasını sağlayan, yaz aylarının hayat kurtaran ürünü mini soğutucu ile birleştirdi ve ortaya Açık Hava Bira Taşıyıcısı (Beer Outdoor Transporter - B.O.T.) çıktı.

12 adede kadar kutu bira ya da siz ne içmek isterseniz alabilen bu Heineken yeşili 'akıllı' robot, ön tarafında bulunan yapay zeka destekli sensörler sayesinde sahibini adım adım takip ediyor. Robot Wall-E'nin daha az sevimli ve daha alkolik(!) versiyonu gibi görünen akıllı robot, hemen aşağıdaki tanıtım videosunda da görebileceğiniz gibi sahibini yalnızca kendini riske atmayacağı duruma kadar takip ediyor.

heineken

Heineken B.O.T., sınırlı üretim bir ürün ve direkt olarak belli bir fiyat etiketi karşılığında satın alamıyorsunuz. Heineken, bu yürüyen içecek soğutucuyu alabilmeniz için ne yapmanız gerektiğini heinekenbot.com web sitesi üzerinden açıklıyor. 

Kaynak : https://www.engadget.com/heineken-beer-outdoor-transporter-162029463.html
16
9
6
2
0
Emoji İle Tepki Ver
16
9
6
2
0