Yılın Oyunu Olmaya Aday Hogwarts Legacy, Çıktıktan 2 Hafta Sonra Torrente Düştü

28
10
5
1
1
Harry Potter evreninde geçen Hogwarts Legacy, çıkışından 2 hafta sonra EMPRESS isimli hacker tarafından kırıldı.

Yılın en çok beklenen oyunlarından olan Hogwarts Legacy, 10 Şubat 2023’te piyasaya sürüldü. Popüler fantastik seri Harry Potter’ın evreninde geçen yapım, oyunseverlerin evreni detaylı bir şekilde deneyimlemesine ve hep hayal ettikleri Hogwarts Cadıcılık ve Büyücülük Okulu’nda öğrenci olmasına imkan tanıyordu.

Çıkışıyla büyük ilgi toplayan ve milyonlarca saat oynanmaya ulaşan Hogwarts Legacy ile ilgili bugün bir gelişme yaşandı. Avalanche Software tarafından geliştirilen oyun, çıkışından 13 gün sonra kırıldı.

Oyun, EMPRESS isimli hacker tarafından kırıldı

EMPRESS olarak isimlendirilen ve oyunlardaki DRM korumalarını kırmasıyla bilinen dünyaca ünlü hacker, Hogwarts Legacy’nin kırıldığını duyurdu ve dosyaları yayınladı. Tabii ki korsana destek vermemek için bu durumla ilgili herhangi bir bağlantı paylaşmayacağız.

Hogwarts Legacy, oyunlarda korsancılığı engellemek için kullanılan Denuvo teknolojisinin son versiyonunu kullanıyordu. Ancak şimdi ortaya çıkan bilgiler, bu son versiyonun da kırıldığını ortaya koydu.

Bizi Harry Potter dünyasının içine götüren Hogwarts Legacy, Steam’de 699 TL’ye satılıyor. Bugün Warner Bros. tarafından yapılan açıklamalarda oyunun devamının gelebileceğinin sinyallerinin verildiğini de ekleyelim.

Kaynak : https://www.dsogaming.com/news/hogwarts-legacy-and-the-latest-version-of-denuvo-have-been-cracked/
28
10
5
1
1
Emoji İle Tepki Ver
28
10
5
1
1