Honor Magic 3 ve Magic 3 Pro Modellerinin Cep Yakan Fiyatları Ortaya Çıktı

9
3
1
1
0
12 Ağustos'ta lanse edilmesi beklenen Honor Magic 3 ve Magic 3 Pro'nun fiyatları ortaya çıktı. Çinli üreticinin yeni cihazlarında kamera odaklı çalışmış olduğu tahmin ediliyor.

Honor amiral gemileri eskiden sanki bir adım geridelermiş gibi Huawei’nin üst seviye cihazlarından daha basitti. Ancak bu cihazlar sonralarda amiral gemilerinin tüm özelliklerini aldı ve uygun bir fiyatla, ortaya çıkarılabilecek en iyi performansı sunmaya başladılar. Firmanın sahibi değiştiği için bu durum değişecek zira Honor Magic 3 serisi artık Huawei cihazlarından bağımsız olarak geliştirilmekte. Yeni cihazların alışılmadık, kimsede olmayan bir şey sunması gerekiyor.

Magic serisi, üst düzey donanımlara sahip olması için geliştirilen bir model değildi, aksine her türden yazılım yeniliklerini sahip olması için tasarlanmıştı. Honor Magic 3 serisinin nasıl bir şekilde ortaya çıkacağını, lansmanının gerçekleşeceği 12 Ağustos tarihinde öğreneceğiz. Şu aşamada cihazın özelliklerine dair sızıntılar gerçekleşirken fiyat konusunda da bir takım bilgiler ortaya çıktı.

Temel ve üst sürüm arasındaki fiyat farkı 155 dolar

honor magic 3

Aktarılan bilgilere göre serinin her iki telefonunda da Qualcomm'un Snapdragon 888+ işlemcisi yer alacak. Cihazın temel versiyonu için yurt dışında 617 dolarlık bir fiyat söylenirken üst düzey modelin 772 dolarlık bir fiyat etiketine sahip olacağı söyleniyor. Mevcut söylentilere bakarak düşünürsek yeni cihazlarda, arka kısımda bir dizi sensörle birlikte iyi kameralar ve hızlı şarj özelliği bulunacağını söyleyebiliriz.

Honor Magic 3’te kavisli ve delikli kameralı bir OLED ekran, dört adet arka kamera ve 66W’lık hızlı şarj desteği bulunması bekleniyor. Honor Magic 3 Pro ise ön kamerasının ekrana gömülü olmasıyla ön plana çıkacak ve cihazda hızlı şarj desteği 100W’a kadar çıkarılırken 50W gücünde de kablosuz şarj desteği mevcut olacak. Arka kamera sisteminde anahtara benzeyen bir sensör dizisi ve 100x dijital yakınlaştırma desteği sunan periskop sensör yer alması bekleniyor.

Kaynak : https://www.gizchina.com/2021/07/17/honor-magic-3-and-honor-magic-3-pro-prices-leaked/
9
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
3
1
1
0