Huawei, Yeni Kablosuz Kulaklığı FreeBuds Pro İçin Tanıtım Videosu Yayınladı

12
5
2
1
0
Çinli teknoloji devi Huawei, yeni kablosuz akıllı kulaklığı FreeBuds Pro için 15 saniye uzunluğunda tanıtım videosu yayınladı. Videoda kulaklığın tasarımının bir kısmına yer verildi.

Çin merkezli teknoloji devi Huawei, akıllı telefon sektöründe son 1 yılı aşkın süredir zor zamanlar geçirse de yeni ürünlerini tanıtmaya devam ediyor. Şirket, bu kez kullanıcıların yalnızca daha iyisini tercih edecekleri kablosuz kulaklık ürünlerine yeni bir rakip ekleyecek. Huawei'nin yeni kablosuz kulaklığı 10 Eylül'de tanıtılacak FreeBuds Pro olacak.

Teknoloji şirketi, bugün Huawei Terminal üzerinden yaptığı yeni paylaşımda FreeBuds Pro kablosuz kulaklıkları için bir tanıtım videosu yayınladı. Yayınlanan tanıtım videosunda kulaklıkların dinamik gürültü engelleyici desteğine sahip olacağı hakkında ufak bir ipucu da verildi.

Apple'ın AirPods'undan farklı bir tasarıma sahip olacak:

Yalnızca 15 saniye uzunluğunda olan videoda Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklıklar maalesef tamamıyla gösterilmedi. Ancak Huawei, videonun bir bölümünde kulaklıkların 'P' harfine fazlasıyla benzeyeceklerini gösterdi. Bununla birlikte kulaklıkların tasarımının ufak bir kısmı da videoda yer aldı.

Resmi videodan gördüğümüz kadarıyla kablosuz kulaklıkların kablosuz şarj bölümü, Apple'ın AirPods kulaklıklarındaki şarj bölümüne göre farklı bir tasarıma sahip olacak. Huawei, FreeBuds Pro kulaklıklarında daha kıvrımlı bir tasarıma yer verecek. Ancak kulaklıkların alt kısımları daha düz olacak.

huawei freebuds pro

Daha önce ortaya çıkan bilgilere göre Huawei FreeBuds Pro, ekim ayının başlarında Avrupa'da 150 euroluk (yaklaşık 1.300 TL + vergiler) fiyat etiketiyle satışa çıkacak. Kulaklıklar, Huawei'nin geliştirdiği Kirin A1 çipine, üç farklı mikrofona ve Bluetooth 5.2 desteğine sahip olacak.

Aynı bilgilere göre şirketin yeni kablosuz kulaklıkları siyah, gümüş ve beyaz renk seçenekleriyle satışa çıkacak. FreeBuds Pro kulaklıkların tanıtılacağı 10 Eylül günüyse aynı zamanda şirketin yeni FreeLace kulaklıklarını, yeni Huawei MateBook'unu ve yeni Watch'unu göreceğimiz gün olacak.

Kaynak : https://sparrowsnews.com/2020/09/06/huawei-freebuds-pro-official-teaser/
12
5
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
12
5
2
1
0