• Anasayfa
  • Mobil
  • Huawei'in Yeni Modellerine Google ARCore Desteği Geliyor

Huawei ve Motorola'nın Yeni Çıkaracağı Modellerde Google ARCore Desteği Olacak

10
1
0
0
0
Huawei'in P30, P30 Pro modellerinde ve henüz resmi olarak duyurulmamış Motorola Moto One Vision modelinde Google ARCore desteği bulunacak.

Google ARCore, Android amiral gemilerindeki donanım kısıtlamalarına rağmen son zamanlarda oldukça başarılı olarak görülen bir artırılmış gerçeklik teknolojisi. Aralarında Moto G7 serisi, Oppo R17 Pro, Honor View 20 ve Nokia 8.1’in de bulunduğu ARCore destekleyen cihazların sayısı da bununla birlikte günden güne artmakta. Şimdi ise Huawei’in yeni tanıttığı P30 ve P30 Pro’nun da ARCore desteği geleceği bildiriliyor.


Motorola’nın henüz resmi olarak duyurmadığı One Vision modeli de listede görünüyor. Yani cihaz Google ARCore desteğine fabrika çıkışlı şekilde sahip olacak. Ek olarak, One Vision’a güç verecek Exynos 9610 SoC yonga setinin de ARCore destekleyecek kapasiteye getirildiğini öğrenmiş oluyoruz.

Motorola One Vision (Çin’deki adıyla Motorola P40), 6,2 inç büyüklüğünde gömülü kameraya sahip bir ekranla gelecek. Telefonda iki arka kamera bulunacak; bunlardan biri 48 MP’lik ana kamera, diğeri ise 12 MP’lik ikinci kamera olacak. Telefonun RAM seçeneği ise 3 GB veya 4 GB olacak. Depolama seçenekleri ise 32 GB, 64 GB ve 128 GB olacak. 3.500 mAh bataryaya sahip telefonun şarj soketi ise Type-C olacak.

Kaynak : https://www.xda-developers.com/huawei-p30-pro-moto-one-vision-google-arcore-supported-device/
10
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
10
1
0
0
0