Electronic Arts'ın Yeni Oyunu Immortals of Aveum'dan Aksiyon ve Büyü Dolu Fragman Geldi [Video]

7
2
2
1
1
Electronic Arts ve Ascendant Studios'un büyü tabanlı FPS oyunu Immortals of Aveum'dan yeni fragman paylaşıldı. Ön siparişe açılan oyun, 20 Temmuz'da çıkış yapacak.

Ascendant Studios tarafından geliştirilen ve EA Originals tarafından yayınlanan yeni oyun Immortals of Aveum’un yepyeni bir fragmanı paylaşıldı. Göz alıcı görsellerle dolu olan fragman, heyecanla beklenen yeni oyunda nelerle karşılacağımıza kısa bir bakış atmamızı sağladı.

Ödüllü bir ekip tarafından geliştirilen FPS türündeki Immortals of Aveum, 20 Temmuz 2023 tarihinde PlayStation 5, Xbox Series X/S ve PC için piyasaya sürülecek. Oyunun tüm platformlardan ön siparişe açıldığını ekleyelim.

Immortals of Aveum fragmanı

Büyü tabanlı tek oyunculu bir FPS olan yapım, çatışmaların eksik olmadığı, sihirle dolu bir fantezi evreninde geçecek ve modern bir hikâyeyi fantastik ögelerle birleştirecek. Fragmana bakıldığında da oldukça ilgi çekici, bir dünyada hızlı ve aksiyon dolu bir oyun deneyimin yaşanacağı görülebiliyor.

Beş yıldır geliştirildiği söylenen yapımda oyuncular, hikâyenin öne çıkacağı oyunda savaş büyücülerinin seçkin topluluğuna katılan ve düşmanlarını durdurmaya çalışan ve büyü yeteneklerine sahip olan “Jak” isimli bir karakteri kontrol ederek onun sürükleyici macerasını tecrübe edecek.

Immortals of Aveum ön sipariş fiyatı ne kadar?

Immortals of Aveum, PC, PlayStation ve Xbox’ta ön siparişe açıldığı. Oyunun Steam sayfasına baktığımızda standart sürümün 999,99 TL’lik, deluxe sürümün ise 1199,99 TL’lik bir fiyata sahip olduğunu görüyoruz.

PlayStation’da ise standart sürüm 1400 TL, deluxe’ün ise 1600 TL olarak karşımıza çıkıyor. Xbox tarafındaki fiyatlar da PlayStation ile aynı. İki platformda da EA Play ile %10 indirimden yararlanmak mümkün.

Bunun dışında ön sipariş veren oyuncular, Jak’ın büyülerinin gücünü artıran bir siparişe sahip olabilecek. Deluxe sürümü alanlar ise 7 adet oyun içi eşya kazanabilecek. EA Play Pro üyelerinin 20 Temmuz günü oyunun Deluxe sürümüne erişim elde edebileceğini ekleyelim.

7
2
2
1
1
Emoji İle Tepki Ver
7
2
2
1
1