Yepyeni Duygularla Tanışacağımız Pixar İmzalı Animasyon Inside Out 2'den İlk Fragman Geldi!

16
1
1
0
0
Sevilen animasyon Inside Out'un devamı olacak Inside Out 2'den ilk resmî fragman paylaşıldı. İşte Pixar'ın yeni filmiyle ilgili tüm bilmeniz gerekenler.

2015 yılında vizyona giren ve bir çocuğun beynindeki duyguların maceralarını anlatan Pixar imzalı Inside Out (Ters Yüz), tüm dünyada beğeni toplamış ve animasyon dalında Oscar kazanmıştı. Bu nedenle devam filmi de büyük bir heyecanla bekleniyordu.

Pixar, bugün Inside Out 2’nin ilk resmî fragmanını bizlerle buluşturdu. Fragman, tanıdık karakterlere yer verirken yepyeni duyguların ekleneceğini gözler önüne seriyor.

Inside Out 2 fragmanı:

Inside Out 2 konusu:

Inside Out 2, tıpkı ilk filmde olduğu gibi Riley karakterinin beynindeki duyguların serüvenlerini anlatacak. Ancak bu sefer Riley’i bir çocuk olarak değil, daha büyük olarak göreceğiz. Farklı bir şehre taşınan Riley, çevresine uyum sağlayamayacak ve kendisini duygusal sıkıntılar içinde bulacak. Ergenlik dönemindeki duygularını izleyeceğiz diyebiliriz.

Başta Amy Poehler’in seslendirdiği “Neşe” olmak üzere beynindeki birçok duygu, Riley’in sorunlarıyla başa çıkmasını sağlamaya çalışacak. Ayrıca Kaygı, kıskançlık ve bıkkınlık gibi yepyeni duygular da maceraya dahil olacak.

Inside Out 2 kadrosu:

Inside Out 2’nin yönetmen koltuğunda Kelsey Mann oturuyor. Senaryosunu ise Meg LeFauve kaleme alıyor. LeFauve, ilk filmin de senaristleri arasındaydı. Seslendirme kadrosu da Amy Poehler, Phyliss Smith, Mindy Kaling, Kaitlyn Dias, Tony Hale, Lewis Black, Diane Lane, Maya Hawke, Adèle Exarchopoulos ve Ayo Edebiri gibi tanıdık isimlerle dolu.

Inside Out 2 vizyon tarihi:

Pixar, Inside Out 2’nin 14 Haziran 2024’te sinemalarda vizyona gireceğini açıkladı.

16
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
1
1
0
0