11
4
3
2
2

Son 6 gündür tüm dünyanın gündemi iPhone X'un üzerine yoğunlaşmış durumda. Bu durum gayet normal, zira Apple önceki nesillerden çok farklı bir tasarımla çıktı karşımıza. Fiziksel home tuşu iPhone X'la birlikte tarihe karışmış durumda, yüksek bundan sonraki iPhone modellerinde de olmayacak -iPhone 8 ve 8 Plus bunun son halkası olabilir-. Uçtan uca ekranıyla tam randımanlı bir görüntü performansı sergileyecek iPhone X, etrafındaki çentik sebebiyle de şimdiden eleştirileri üzerine çekmiş durumda.

Bu saydıklarımız sürekli konuşulan konular, fakat arka planda da Apple'ın Android platformundan geçmiş yıllardan beri aşina olduğumuz özellikleri 'devrimsel' tanımlaması yaparak önümüze sunduğu da bir gerçek. Tabii ki bu özelliklerin her biri daha da geliştirilmiş olabilir, peki hakikaten de devrimsel tanımlamasını hak ediyorlar mı?

Hazırladığımız videomuzda iPhone X'un Android'den alıp kendisine entegre ettiği 6 özellikten bahsettik. Bize hak veriyor musunuz, yoksa 'abartmışsınız Webtekno bey' mi diyorsunuz? Yorum kısmını şenlendirirseniz tartışmanıza katılmaktan keyif duyacağız :) İyi seyirler.

11
4
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
11
4
3
2
2