Iron Man Oyunu Bugün Resmi Olarak Tanıtılabilir!

10
8
2
2
0
EA’nın yeni bir Iron Man oyunu geliştirdiği iddiaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Bu iddialara bir yenisi eklendi ve oyunun bugün gerçekleştirilecek D23 fuarında tanıtılacağı iddia edildi.

Disney ve Marvel, ortak bir yayın ile geliştirdikleri ve piyasaya sürmeyi planladıkları yeni oyunları tanıtıyor. Oyuncuların ve Marvel severlerin büyük bir merakla beklediği etkinlikle ilgili gündeme bomba gibi bir iddia düştü.

Geçtiğimiz günlerde Marvel’ın en sevilen süper kahramanlarından biriyle ilgili sürpriz bir gelişme yaşanmıştı. Video oyun analizleriyle tanınan Tom Henderson, Iron Man’in oyununun geliştirildiğini iddia ederek, süper kahramanın hayranlarını heyecanlandırmıştı. Ortaya çıkan yeni iddialara göre oyun bugün resmi olarak tanıtılabilir.

İddia Axios kaynağı tarafından geldi

Iron Man

Disney’in D23 etkinliği bugün başladı. Geliştirilmekte olan ve piyasaya sürülecek projelerin tanıtıldığı etkinlik büyük bir heyecanla bekleniyordu. Geçtiğimiz haftalarda etkinlikte tanıtılması beklenen oyunları sizlerle paylaşmıştık. Ardından oyun dünyasında büyük bir etki yaratan Iron Man oyunu geliyor iddiaları kulaktan kulağa dolanmaya başlamıştı.

Tek kişilik açık dünya oyunu olabileceği düşünülen oyunla ilgili projeye aşina olan bir Axios kaynağından geldiği belirtilen raporla yeni bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre EA, Iron Man oyununu bugün D23 sırasında duyurabilir. Eğer iddia doğruysa, oyun EA’nın Kanada stüdyolarından birinde geliştiriliyor fakat oyunun ne zaman piyasaya sürüleceği ve diğer detayları hakkında herhangi bir bilgi yok.

Paylaşılan diğer raporlar da doğruysa, EA etkinlikte yalnızca bir Iron Man oyunu değil, aynı zamanda bir başka açık dünya oyunu Black Panther’i de tanıtabilir.

Kaynak : https://www.playstationlifestyle.net/2022/09/09/new-iron-man-game-ea-gameplay-trailer-reveal/
10
8
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
10
8
2
2
0