Disney ve Marvel'ın Bomba Gibi Oyunlarını Tanıtacağı Etkinlik Tarihi Açıklandı: İşte Tanıtılması Beklenen Oyunlar

21
4
3
3
1
Disney ve Marvel, 9 Eylül tarihinde yapacakları ortak bir yayın ile geliştirdikleri ve çıkarmayı planladıkları yeni oyunları tanıtacaklar. Peki hangi oyunlar tanıtılacak? Hangi oyunlara dair bilgiler gelecek? Gelin detaylara birlikte göz atalım.

Orada bulunmasanız bile çevrimiçi olarak izleme imkanına sahip olacağınız Disney’in her sene gerçekleşen D23 fuarı, bu sene de heyecan verici yeniliklerle karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Eğer Disney ve Marvel oyunlarının hayranıysanız, 9 Eylül’de gerçekleşecek olan canlı yayını kesinlikle kaçırmak istemeyeceksiniz.

Gerçi kaçırsanız da dert değil, biz buradayız ve tanıtılan tüm yeni oyunları sizlerle paylaşacağız. Peki bizleri Disney’in D23 fuarında neler bekliyor olacak? Gelin bildiğimiz tüm detaylara birlikte bir göz atalım.

Indiana Jones, Wolverine ve daha fazlası

Disney ve Marvel Games canlı yayınında Disney Dreamlight Valley, Marvel's Midnight Suns ve Lego Star Wars: The Skywalker Saga'nın yeni videolarının ve yeni içeriklerinin ortaya çıkacağı söyleniyor. Disney ayrıca kesin olarak Uncharted’ın eski yönetmeni Amy Hennig'in stüdyosu Skydance New Media'nın geliştirdiği yaklaşan Marvel oyununa dair detayların ortaya çıkacağını söylemişti.

Skydance ve Marvel geçen Ekim ayında yeni projelerini duyurmuşlardı ama çok da detay vermemişlerdi, o oyun hakkında yeni detaylar görebiliriz. Skydance ayrıca bir de Star Wars oyunu geliştiriyor ancak o oyun hakkında bir şey görmemiz pek muhtemel değil.

Açıklanan ve bilinen projelerin yanı sıra tabii ki söylentiler de var. Disney’in bu etkinlikte şu oyunları tanıtması veya yeni videolar yayınlaması bekleniyor:

  • Bethesda’dan Indiana Jones,
  • Insomniac’tan Marvel’s Spider-Man 2 ve Wolverine,
  • Ubisoft, Respawn Entertainment, Aspyr ve Quantic Dream’den yeni Star Wars oyunları

Bu oyunların hiçbirinin Disney ve Marvel Games Showcase etkinliğinde gösterileceği onaylanmış değil ancak hayranların ve oyun dünyasının tahminleri bu yönde. Etkinlik, 9 Eylül Cuma günü Türkiye saatleriyle 23:00’da D23’ün resmi YouTube kanalı üzerinden yayınlanacak.

Kaynak : https://www.polygon.com/23306547/disney-d23-marvel-games-showcase-date
21
4
3
3
1
Emoji İle Tepki Ver
21
4
3
3
1