Jennifer Aniston'ın İkizi Gibi Görünen TikTok Kullanıcısı, Kısa Sürede Viral Oldu [Video]

30
4
4
3
2
TikTok'ta yaptığı bir paylaşım ile Jennifer Aniston'un Friends dizisindeki "Rachel Green" karakterine tıpatıp benzeyen Lisa Tranel isimli kadın, sosyal medyanın gündemine oturdu. Kadının hem fiziksel olarak hem de mimik ve genel tavrıyla Aniston'a benzerliği, görenleri şaşırttı.

Zaman zaman ünlü bir isme çok benzeyen kişiler, sosyal medya platformlarında gündem olabiliyor. Hatta bu durum, kimi zaman çeşitli dolandırıcılık olaylarına bile sahne olabiliyor. Şimdi sizlere, Hollywood yıldızlarından Jennifer Aniston'un ikizi gibi görünen bir kadından bahsedeceğiz. Gerçek ismi Lisa Tranel olan bu kadın, Aniston'un Friends dizisinde canlandırdığı "Rachel Green" karakterinin taklidini yaparak, sosyal medyanın gündemine oturmayı başardı.

Daha önce kimsenin tanımadığı Tranel, TikTok'ta yaptığı paylaşımlarla insanların ilgisini çekmeyi başardı. Çünkü bazı TikTok kullanıcıları, bu kadının Jennifer Aniston olduğunu düşünmüştü. Hatta yaptığı paylaşımlarla 192 binden fazla takipçi sayısına ulaşan Tranel, insanların benzetmeleri üzerine TikTok'taki profiline "Jennifer Aniston değilim" yazmak zorunda kaldı.

Jennifer Aniston'a çok benzeyen TikTok fenomeni: Lisa Tranel

Jennifer Aniston ikizi

Lisa Tranel'ın Aniston'a olan benzerliği, bu genç kadının "doppelganger" olarak nitelendirilmesine yol açmış durumda. Avrupa mitolojisinde kendine sıklıkla yer bulmuş olan bu kelime, bir hayaletten farklı olarak gerçekte var olmuş bir kişinin aynısı gibi görünen yaratıklar için kullanılıyor. Zaten yukarıdaki fotoğraf da bu tabirin Tranel için ne kadar yerinde olduğunun açık bir göstergesi.

Geçtiğimiz günlerde TikTok hesabından bir paylaşım yapan Tranel, adeta hayatının değişmesini sağladı. Bu paylaşımında Rachel Green'in popüler repliklerinden bir tanesini taklit eden genç kadın, paylaşımı gören TikTok kullanıcılarını adeta şaşırttı. Çünkü fiziksel benzerliğin ötesinde bir şey vardı. Tranel'ın mimikleri de Green'e çok benziyordu. Sanki o sahne, bizzat Tranel tarafından oynanmıştı.

Lisa Tranel'ı viral hale getiren paylaşım

Kaynak : https://www.marieclaire.com.au/jennifer-aniston-lookalike-tiktok?category=celebrity
30
4
4
3
2
Emoji İle Tepki Ver
30
4
4
3
2