La Casa De Papel'in 5. Sezonla Final Yapacağı Açıklandı

185
44
16
10
8
Netflix, en popüler orijinal yapımlarından olan La Casa De Papel'in önümüzdeki dönemlerde yayınlanacak 5. sezonla final yapacağını açıkladı. Büyük soygunun kaçış kısmını içerecek final sezonunun yayın tarihi ise henüz bilinmiyor.

2017 yılında İspanyol televizyon kanalı Antena 3'te 15 bölüm olarak yayınlanan La Casa De Papel, daha sonraları dijital medya devi Netflix tarafından satın alınarak izleyicilere sunulmuştu. Diziyi daha kısa parçalara ayırarak toplam 22 bölüm halinde yayınlayan Netflix, gelen olumlu eleştirilerin ardından hiç hız kesmeden üçüncü ve dördüncü sezonları da yayınlamıştı.

Netflix ekranlarında yayınlanmaya başladığı andan itibaren şirketin en popüler yapımlarından biri halini almayı başaran İspanyol dizisi, son olarak geçtiğimiz nisan ayında 8 bölümden oluşan 4. sezon ile izleyenlerin karşısına çıktı. Diziyi takip edenlerin bileceği üzere bu sezonda hikâye tam olarak sonuçlanmamış ve yeni bir sezonun sinyalleri verilmişti.

Netflix, La Casa De Papel'in 5. sezonla final yapacağını açıkladı:

La Casa De Papel

Günümüzün en beğenilen Netflix Orijinal yapımları arasında yer alan La Casa De Papel'in yayınlanacak yeni sezonu merakla bekleniyor. İzleyenler yeni sezonda neler olacağını tahmin etmeye çalışırken bugün sosyal medya hesaplarından bir paylaşım yapan Netflix, yayınlanacak 5. sezonun aynı zamanda dizinin final sezonu olacağını açıkladı.

Uluslararası alanda büyük popülerlik kazanan dizi, başlangıçta "İspanyol tarihinin en mükemmel soygununu" planlayan, plan dahilinde İspanyol Kraliyet Darphanesi'nden 2,4 milyar euro çalmaya çalışan bir grup soyguncunun hikâyesini konu ediniyordu. İlerleyen sezonlarda ise bu kez aynı grubun İspanya Merkez Bankası'nı soyma çabaları izleyenlere aktarıldı.

Ülkemizde de büyük beğeni toplayan La Casa De Papel'in yayınlanan ilk 4 sezonu şu anda Netflix üzerinden izlenebiliyor. 5. ve final sezonunun ne zaman yayınlanacağı hakkında ise henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Kaynak : https://tvline.com/2020/07/31/money-heist-renewed-final-season-5/
185
44
16
10
8
Emoji İle Tepki Ver
185
44
16
10
8