• Anasayfa
  • Mobil
  • Lenovo Moto Z ve Moto Z Play’in Türkiye Satış Fiyatları Belli Oldu!

Lenovo Moto Z ve Moto Z Play’in Türkiye Satış Fiyatları Belli Oldu!

9
4
2
2
0
Lenovo Moto Z ve Moto Z Play’in Türkiye Satış Fiyatları Belli Oldu!
Lenovo tarafından bugün yapılan lansmanda detayları ortaya çıkan iki yeni telefonun Türkiye satış fiyatları da belli oldu.

Motorola’nın Lenovo tarafından satın alınmasıyla beraber Lenovo Moto adını alan yeni bir seriye sahip olan Lenovo, artık resmen eski Motorola markasına ait Moto serisini Türkiye’ye getiriyor. İk olarak 1000TL fiyatla geçtiğimiz aylarda satışa çıkan Moto G4 ile Türkiye piyasasına yeniden merhaba diyen Moto ailesinin en güçlü ikilisi Moto Z ve Moto Z Play de giriş yapıyor.

Moto Z Teknik Özellikleri ve Fiyatı

5.5. inç 2K ekran, Qualcomm Snapdragon 820 çipseti, 4GB RAM, 32GB depolama, 13MP arka ve 5MP ön kamerasının yanı sıra 5.2mm inceliğiyle dikkat çekecek olan Moto Z, Türkiye piyasasına 2499TL gibi iddialı bir fiyatla geliyor.

Moto Z Play Teknik Özellikleri ve Fiyatı

Moto Z’nin kırpılmış hali olarak lanse edebileceğimiz Moto Z Play ise tasarım olarak Moto Z’ye fazlasıyla benziyor. Teknik özellikler bakımından 5.5 inç Full HD ekran, Qualcomm Snapdragon 620 çipseti, 3GB RAM, 32GB depolama alanı, 16MP arka ve 5MP ön kamera ile gelen Moto Z Play ise 1999TL fiyatla piyasadaki yerini alacak.

Moto Mods Fiyatları

Aynı zamanda Hesselblad Truezoom adlı 10x optik zoom özelliğine sahip aksesuarına 800TL, Insta-Share projektörüne 699TL, JBL destekli Soundboost hoparlöre ise 399TL fiyat biçen Lenovo Türkiye, bu noktada Moto Mods’ların pahalı olduğunu belirtmek gerekecek.

9
4
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
9
4
2
2
0