17
11
4
4
3

Geçtiğimiz yıllarda çıkardığı LG G4 ve LG G5 modellerinde tespit edilen kronik sorunlar ve LG G5'in beklenen başarıyı yakalayamaması üzerine zor günler geçiren LG, bu yıl yeni amiral gemisi LG G6 ile kendisine yeni bembeyaz bir sayfa açtı. Biz de bu videomuzda LG'nin G5 modelindeki modüler tasarım anlayışından hızlıca vazgeçtiği LG G6 modelini inceliyor, fiyatını hakkedip hakketmediğini konuşuyoruz.

LG her ne kadar LG G5'teki modüler tasarım anlayışından kolayca vazgeçse de yeni LG G6'yı da tıpkı kardeşi gibi bazı yenilikçi yönleriyle görüyoruz. LG G6'nın 18:9 formatında oldukça ince ekran çerçevelerine sahip QHD+ çözünürlüklü bir ekranı bulunuyor. Ayrıca telefonda 4GB RAM ve 32GB depolama alanına yer veriliyor.

LG tasarım anlamında LG G6 modelinde gerek kamera gerek tasarım gerekse yazılım tarafında önemli yenilikler yapmış olsa da LG G6 modelinde ne yazık ki değişmeyen bir şey var: işlemci. LG G6, tıpkı geçtiğimiz yılın amiral gemileri gibi gücünü Qualcomm'un Snapdragon 821 platformundan alıyor. Snapdragon 821 sayesinde LG G6 performans olarak birçok telefonu geride bıraksa da Galaxy S8 gibi rakiplerinin bir tık daha gerisinde.

Peki tüm bunlara rağmen "Telefon özellikleriyle 3699TL'lik satış fiyatını hakkediyor mu?" diyecek olursanız bu sorunun cevabına videomuzu izleyerek ulaşabilirsiniz.

17
11
4
4
3
Emoji İle Tepki Ver
17
11
4
4
3