Marvel’in Black Widow Filminden İlk Poster Geldi

30
5
2
2
0
D23 Expo’da sunumlarına ve açıklamalarına başlayan Marvel, Black Widow filminin afişini de paylaştı. Posterde Black Widow’u ve diğer karakterleri de görme şansına kavuşuyoruz.

Marvel Sinematik Evreni (MCU) içerisinde önemli bir role sahip olan Black Widow/Natasha Romanoff karakteri en sonunda kendi solo filmine kavuşuyor. İlk olarak Iron Man 2’de karşımıza çıkan Black Widow, Avengers: Endgame’den sağ çıkamamıştı. 

Posterde alıştığımızdan daha farklı bir Natasha Romanoff görüyor olmamıza ek olarak David Harbour’u da Alexei, yani Red Guardian olarak görüyoruz. Ayrıca diğer oyuncular da afişte yer alıyor.

Poster, etkinlik katılımcılarından bazılarına dağıtılmış gibi duruyor. Marvel’in konsept tasarımcısı Andy Park, posterin fotoğrafını paylaştı. Bu poster resmi olarak sinema salonlarında göreceğimiz posterden ziyade etkinliğe özel bir ürün gibi duruyor.

black-widow-posteri-tam-boy

Afişte karakterin kostümünün çizgi romanlardaki versiyonuna daha yakın bir hale geldiğini görüyoruz. Gri tonları içeren kıyafette altın rengi bileklikler ve kemer bulunuyor. Ayrıca kemerde Black Widow logosu dikkat çekiyor. 

Posterde Rusya'nın Captain America’sı Red Guardian dışında Rachel Weisz’in canlandırdığı Milena, Florence Pugh’ın canlandırdığı Yelena (Çizgi romanlarda bir dönem Black Widow olmuştur kendisi) ve Widow’un arkasında da Taskmaster göze çarpıyor. 

Yine de D23’ten yapılan en dikkat çekici paylaşım bu poster değil. Germain Lussier karakterin kostümüne ait fotoğraflar da paylaştı.

Marvel daha sonra MCU Direct hesabı üzerinden resmi konsept görselleri paylaştı.

Filmin hikayesi konusunda bilgilerimiz ise oldukça kısıtlı. Film, Marvel’in Phase 4’üne dahil olsa da bu film aslında oldukça eski dönemleri anlatacak.

Kaynak : https://www.slashfilm.com/black-widow-poster-d23/
30
5
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
30
5
2
2
0