Need for Speed Resmi Twitter Hesabı, Oyuncularla Kavgaya Tutuştu: "Ağla ya da Satın Al, Umrumda Değil"

120
29
3
1
0
Unbound ile yeniden geri dönecek olan Need for Speed serisi, bugün garip bir olayla gündeme geldi. Serinin resmi Twitter hesabı, bir takipçisiyle sözlü kavgaya tutuştu.

Oyun dünyasının en popüler serilerinden Need for Speed, yeni oyunu Unbound ile geri dönmeye hazırlanıyor. 2 Aralık’ta çıkış yapacak olan oyun, şu ana kadar yayınlanan fragmanlarıyla bir beklenti oluşturmayı başardı. Fakat Need for Speed’in yeni oyunu bugün bambaşka bir gelişmeyle gündeme geldi.

Need for Speed’in resmi Twitter hesabı, şaşırtıcı bir şekilde bir oyuncuyla kavgaya girdi. Üstelik bu kavga, hesabın yöneticisi tarafından bireysel bir kavgaya dönüştürüldü. Olay, yeni oynanış fragmanının paylaşılmasıyla başladı:

Need for Speed Twitter hesabı sözlü kavgaya girişti:

“Siz istediniz biz dinledik.”

need for speed

“Bir dakika – biz ne istedik ve siz tam olarak neyi dinlediniz? 3 günlük erken erişim için daha fazla para ödemek mi?”

“Oynanış videosu…? 3 günlük erken erişim hep vardı, okumak önemlidir.”

need for speed

“Ah doğru, sadık hayran kitlenizden 3 gün erken oynamak için fazladan ücret almak gerçekten iyi değil ve biraz da sömürücü, müşteri ilişkileri çok önemli.”

“Milkshake beyinli. (Tabii gerçek anlamını buraya yazamıyoruz, hayal gücünüze kalmış.)”

need for speed

“Milkshake şirketi.”

“Ağla ya da normal fiyattan al, umrumda değil.”

need for speed

“Oyununuzu (normal) çıkış gününde satın alacaktım ama bu hesabın yöneticisi yüzünden bir satış kaybettiniz. Tebrikler, sinirli olmaya ve 12 yaşındakilerle uğraşmaya devam edin. Düşündüğün kadar havalı değilsin şef. Utanç vericisin ve profesyonellikten uzaksın.”

“Bunları hiç okuyamayacağım, başına gelenler için üzgünüm veya tebrikler.”

Resmi hesap tarafından paylaşılan Tweetler hala yayında. Öte yandan koskoca serinin hesabından yapılan bu paylaşım, pek çok kişinin de tepki göstermesine yol açtı. Oyuncular, hesabın yöneticisini profesyonel olmamakla suçladı.

120
29
3
1
0
Emoji İle Tepki Ver
120
29
3
1
0