Need for Speed Unbound'un Erken Erişime Açılacağı Tarih Belli Oldu!

13
3
1
1
0
EA, Need for Speed serisinin en yeni oyunu Need for Speed Unbound'un ne zaman erken erişime açılacağını açıkladı. Buna göre Palace Edition'ı satın alan kullanıcılar, oyuna 29 Kasım'da erişim sağlayabilecek. Standart sürüm ise 2 Aralık günü çıkış yapacak.

Electronic Arts’ın sevilen yarış oyunu serisi Need for Speed’in yeni oyunu Need For Speed Unbound, hayranlar tarafından büyük heyecanla bekleniyordu. Anime ögeleriyle dikkat çeken yapımdan geçtiğimiz haftalarda da yeni oynanış videosu gelmişti.

EA, şimdi de Criterion Games’in geliştirdiği Need for Speed Unbound’un çıkışı ile ilgili bazı bilgiler paylaştı. Bu bilgiler, oyunun ne zaman saat kaçta piyasaya sürüleceğini gösterdi. Ayrıca erken erişimin ne zaman başlayacağı da duyuruldu.

Need for Speed Unbound ne zaman çıkıyor?

Öncelikle Need for Speed Unbound’un Palace ve Standart Edition olarak sunulacağını belirtelim. EA’nın açıklamasına göre Palace Edition’ı ön sipariş ile alan PC, PlayStation, ve Xbox kullanıcıları 29 Kasım, yani yarın saat 10 sularında oyuna erken erişim sağlayabilecek. EA Play üyeleri 10 saatlik denemeye sahip olurken, EA Play Pro aboneleri ise Palace Edition’a sınırsız erişim sağlayabilecek.

Standart Edition’a gelecek olursak bu versiyon, daha önceden de bilinen tarihte 2 Aralık günü piyasaya sürülecek. Oyunun ön yüklemesinin PC ve Xbox için 24 Kasım’da, PlayStation için ise 26 Kasım’da başladığını ekleyelim.

Need For Speed Unbound’ın standart sürümü Steam’de 1.199 TL’ye satılıyor. Palace Edition ise 1.399 TL fiyat etiketine sahip. Xbox’a baktığımızda standart sürümün 1.399 TL, Palace Edition’ın da 1.599 TL olduğunu görüyoruz. PlayStation tarafında ise sırasıyla 1.400 TL’lik ve 1.600 TL’lik fiyatlar bizi karşılıyor.

Oyunun sistem gereksinimleri ve daha fazlası için aşağıdaki içeriğimize göz atabilirsiniz;

Kaynak : https://www.ea.com/games/need-for-speed/need-for-speed-unbound/news/under-the-hood-get-ready-to-race
13
3
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
13
3
1
1
0