Netflix'in Orijinal Komedi Dizisi Santa Clarita Diet, Ani Bir Kararla İptal Edildi

18
5
2
2
1
Victor Fresco'nun yazdığı Santa Clarita Diet, bir hayli seviliyor olsa da Netflix'in kararıyla iptal edildi. Birkaç sezon daha sürmesi beklenen dizinin tam olarak hangi sebepten iptal edildiği bilinmiyor ancak Netflix'in beklentilerinin karşılayamamış olması muhtemel.

2017'den bu yana dek yayın hayatına devam eden ve listelerde ilk sıraları zorlayan Santa Clarita Diet, Netflix'in ani kararıyla iptal edildi. Toplamda 3 sezon süren komedi dizisinin 4. ve 5. sezonlarının da çıkacağı düşünülüyordu.

Victor Fresco tarafından yaratılan ve komedi alanında oldukça iyi bir konumda olan Santa Claria Diet, farklı tarzıyla da dikkat çekiyordu. 3 sezonda toplamda 30 bölümü izleyicilerle buluşturan başarılı dizi, listelerde iyi durumda olsa da Netflix'in beklentisini karşılayamamış olacak ki bizlere veda etti.

Santa Clarita Diet'in yaratıcısı olan Victor Fresco, yapıma şans verdikleri için Netflix'e teşekkür etti. Her şey gibi Santa Clarita Diet'in de bitebileceğini belirten Fresco, birçok komedi dizisinin altına imzasını atmış başarılı bir senarist.

Santa Clarita Diet'in Netflix'te yayınlanmış olan tüm bölümlerini izlemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Kaynak : https://variety.com/2019/tv/news/santa-clarita-diet-canceled-1203199357/
18
5
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
18
5
2
2
1