Oppo K3'ün İlk Görüntüleri Twitter Üzerinden Paylaşıldı

7
3
2
2
0
Oppo'nun yarın yapacağı lansmanın ardından Çin piyasasında yerini alacak olan K3'ün görünüş detayları ortaya çıktı. Twitter üzerinden paylaşılan görsellerde telefonun açılabilir ön kamerası ve şık tasarımı dikkatleri üzerine çekiyor.

Çinli bir elektronik üreticisi olan Oppo, ürettiği akıllı telefonlarla adından söz ettirmeyi başarıyor. Şirketin çalışmalarını sürdürdüğü yeni akıllı telefonu K3'ün kamera performansı ve genel görünümü, bir kullanıcı üzerinden Twitter'da paylaşıldı. 

Telefonun bilinen teknik detaylarına yakından bakacak olursak Oppo K3, parmak izi sensörüne sahip 6.5 inç boyutlarında bir ekrana sahip. Ayrıca 3765 mAh'lık bataryasının olduğu da bilinen K3'te Snapdragon 710 işlemci kullanılıyor. Akıllı telefonun kamera sensörleriyle ilgili bir bilgi ise henüz yok. Oppo K3'te kullanılan bellek durumlarını inceleyecek olursak 8 GB RAM ve 128 GB depolama alanı bulunuyor. İşte Oppo'nun yeni akıllı telefonu K3;

Hayatımıza yeni yeni girmeye başlayan açılabilir ön kameralar, Oppo K3'te de karşımıza çıkıyor.

Ortaya çıkan bu bilgilerle birlikte Oppo'nun yeni akıllı telefonu K3, az çok netleşmiş oldu. Perşembe günü yapılacak olan lansmanın ardından da telefonun özellikle kamera sensörünü ve fiyatını net olarak öğreneceğiz.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/oppo_k3_price_battery_handson_photos_leak-news-37145.php
7
3
2
2
0
Emoji İle Tepki Ver
7
3
2
2
0