Oreo, 22 Ülkede Xbox Temalı Bisküvilerle Oyun İçi Ödüller Dağıtacak (Tabii ki Bize Yok)

23
5
4
1
1
Oreo'nun resmi sitesindeki bilgilere göre marka, dünyanın en büyük konsol üreticilerinden birisi olan Xbox ile özel bir kampanyaya hazırlanıyor.

Dünyanın en büyük 2 konsol markasından birisi olan Xbox, sürekli olarak KFC ve Pringles gibi dünya devi abur cubur ve fast food markalarıyla çeşitli kampanyalar gerçekleştiriyor. Bu kampanyalarla genellikle özel temalı konsollar ve oyun içi ürünler hediye ediliyor.

Bugün Oreo’nun resmî sitesinde ortaya çıkan bilgilere göre popüler bisküvi markası, Xbox ile yeni bir ortaklığa hazırlanıyor. 22 ülkede düzenlenecek kampanya ne yazık ki ülkemizde düzenlenmeyecek.

Oyun içi kozmetik ürünler hediye edilecek

Kampanya hakkında ortaya çıkan bilgilere göre Oreo, 16 Ocaktan itibaren Xbox temalı Oreo bisküvilerini satışa sunacak. 6 farklı bisküvi tasarımına ek olarak paketlerden çıkacak kodlarla da Xbox'ın popüler oyunları olan Halo Infinite, Sea of Thieves ve Forza Horizon 5 için Oreo temalı oyun içi öğeler hediye edecek. Sadece Avrupa ülkelerinde sınırlı sayıda satılacak bisküvilerin “stoklar bitene kadar” alınabilir olduğu ve kodların 1 yıl içerisinde kullanılması gerektiği belirtiliyor.

Kampanyanın hangi ülkelerde olacağı henüz açıklanmadı ancak Oreo’nun kampanyayla ilgili sitesine girdiğimizde “Bu ülke kampanyaya katılmıyor” uyarısını alıyoruz. Öte yandan kampanyanın geçerli olduğu ülkelerde bu sayfada kampanyanın katılım koşulları belirtiliyor.

Kampanyada sadece oyun içi öğeler hediye ediyor olması neyse ki içimizi bir nebze de olsa rahatlatıyor.

Kaynak : https://www.theverge.com/2023/1/9/23546167/oreo-microsoft-xbox-cookies-forza-halo-infinite-sea-of-thieves
23
5
4
1
1
Emoji İle Tepki Ver
23
5
4
1
1