Duy Bunları EA: PES 2022'nin 'Tamamen Ücretsiz' Olabileceği Söyleniyor

71
8
5
3
1
KONAMI'nin yaklaşmakta olan oyunu PES 2022 ile ilgili dikkat çeken bir iddia ortaya atıldı. Andy Robinson isimli bir oyun editörü, katıldığı bir podcast yayınında PES 2022'nin ücretsiz bir oyun olarak yayınlanacağını açıkladı. İddianın gerçeği yansıtıp yansıtmadığı şimdilik bilinmiyor.

KONAMI'nin geliştirdiği popüler futbol oyunu Pro Evolution Soccer'ın yaklaşmakta olan yeni sürümüyle ilgili dikkat çeken bir gelişme yaşandı. Andy Robinson isimli bir editör, katıldığı bir podcast yayınında oyunla ilgili çok büyük yeniliklerin yaşanacağını öne sürdü. Eğer iddialar gerçek olursa, bu durumun en çok da oyunseverleri memnun edeceğini söyleyebiliriz.

Andy Robinson, katıldığı podcast yayınındaki iddialarının kaynağını açıklamadı. Sadece kulağına çalınan bir şeyler olduğunu ifade eden Robinson, KONAMI'nin PES 2022'yi gerçekten de değiştireceğini ima etti. Daha sonra bu imanın altını açan editör, kimsenin beklemediği bir açıklama yaptı.

"PES 2022, tamamen ücretsiz bir oyun olacak"

PES 2022

Andy Robinson'un açıklamalarına göre PES 2022, ücretsiz bir oyun olarak piyasaya sürülecek. Böylelikle oyuncular, PES 2022'ye sahip olmak için herhangi bir ödeme yapmak zorunda kalmayacaklar. Şirket muhtemelen, yaklaşmakta olan oyunundan oyun içi ögelerle para kazanmaya çalışacak. Ancak bu iddianın asılsız olma ihtimalinin de var olduğunu unutmamak gerekiyor.

KONAMI'nin neden böyle bir şey planladığını anlamak zor. Zira şirket, PES 2021'i yeni bir oyun olarak piyasaya sürmek yerine oyun içi güncelleme olarak yayınlamış, adıl odaklarının PES 2022 olduğunu açıklamışlardı. Ayrıca PES'in normal sürümüne kıyasla biraz daha sadeleştirilmiş versiyonu PES Lite, zaten ücretsiz olarak piyasaya sürülüyor. Kafa karıştıran iddia, bir süre gündemi meşgul edecek gibi görünüyor...

Kaynak : https://www.pushsquare.com/news/2021/07/rumour_pes_2022_to_be_properly_free-to-play_and_really_change_things_up
71
8
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
71
8
5
3
1