Games of Thrones'un Sevilen Oyuncusu, Açlık Oyunları'nda Oynayacak!

2
1
1
0
0
Westeros’un efsanesi, Lannister ailesinin Tyrion’u olarak tanıdığımız ünlü oyuncu Peter Dinklage, efsane kitap serisinden uyarlanan Açlık Oyunları’nın film üçlemesinin öncesini konu alan filmde rol alacak.

Tyrion Lannister, Westeros’tan Panem’e gidiyor. Game of Thrones dizisiyle hepimizin aşina olduğu, daha sonra Avengers: Infinity War’da oynadığı dev cüce karakteri Eitri karakterini severek izlediğimiz Peter Dinklage, bir başka efsane seriye daha dahil oluyor.

Bildiğiniz gibi Jennifer Lawrence’in başrolünde olduğu efsane Açlık Oyunları serisinin öncesini anlatan bir film çekiliyor, ismi de The Ballad of Songbirds and Snakes. Yeni habere göre Peter Dinklage, bu filmde rol alacak.

Peter Dinklage, Tom Blyth’i canlandıracak

Peter Dinklage, Tom Blyth'ın Coriolanus Snow'u, Rachel Zegler'in Lucy Gray Baird'i ve Hunter Schafer'in Tigris Snow'u ile birlikte Casca Highbottom olarak yer alacak. Film, Katniss Everdeen'in bulunduğu Açlık Oyunları’ndaki maceralarından on yıllar önce geçen aynı adlı 2020 kitabından uyarlandı.

Ana üçlemenin öncesini anlatan filmde Panem olarak bilinen distopyanın zalim lideri olan 18 yaşındaki bir Snow'un, gençlerin çekiliş vari bir yöntem ile savaşmak için seçildiği bir televizyon etkinliği olan 10. Açlık Oyunları sırasında akıl hocası olarak seçilmesini anlatıyor.

Bu haberi alınca sizin de Açlık Oyunları’nı tekrardan izleyesiniz geldi mi? Bizim geldi. The Ballad of Songbirds and Snakes filmi, 17 Kasım 2023 tarihinde beyaz perdeyle buluşacak. Siz ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi bizlerle paylaşmayı lütfen unutmayın.

Kaynak : https://variety.com/2022/film/news/peter-dinklage-hunger-games-prequel-ballad-of-songbirds-and-snakes-1235318955/
2
1
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
1
1
0
0