• Anasayfa
  • Oyun
  • PlayStation Sitesi Oyun Sayfalarının Tasarımını Değiştirdi

PlayStation Web Sitesi Oyun Sayfalarının Tasarımını Değiştirdi

25
2
1
1
1
Yakın zamanda yeni nesil oyun konsolunu tanıtacak olan Sony, lansman öncesinde PlayStation web sitesinde yer alan oyun sayfalarının tasarımını değiştirdi. Çoğu popüler oyunun bilgi sayfası güncellense de yeni tasarımın henüz tüm oyunlar için yayınlanmadığını belirtelim.

Japonya merkezli teknoloji üreticisi Sony, önümüzdeki dönemlerde tanıtacağı yeni nesil oyun konsolu PlayStation 5 için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bir yandan konsolun kendisi üzerinde çalışan firma, bir yandan da PlayStation 5 ekosistemiyle uyumlu olacak değişiklikler yapmaya devam ediyor. Bu kapsamda şirket, son olarak resmi PlayStation web sitesinde yer alan oyun sayfalarının tasarımını yeniledi.

Yenilenen video oyunu bilgi sayfaları, yeni nesil konsolun tanıtılmasına az bir zaman kala playstation.com'da yayınlanmaya başladı. Bu noktada Çoğu popüler oyunun sayfası güncellenmiş olsa da yeni tasarımın henüz tüm oyunlar için yayınlanmadığını ve bazı oyunlarda hâlâ birkaç bilgi eksiklikleri olduğunu söyleyebiliriz.

Sony, PlayStation'ın çevrimiçi ortamdaki imajını iyileştirmek için çalışıyor:

CoD Black Ops Cold War PS4

Sony'nin son birkaç aydır PlayStation'ın web sitesini ve markanın çevrimiçi ortamdaki imajını iyileştirmek için çalışmalar yaptığı biliniyor. Bu kapsamda geçtiğimiz haziran ayında bilgileri güçlendirmek için Avrupa ve Kuzey Amerika PlayStation Blog siteleri birleştirilmişti. Bununla birlikte PlayStation'ın bazı sosyal medya hesapları da PS5'in lansmanına hazırlık olarak son zamanlarda daha aktif hâle geldi.

PlayStation'ın resmî web sitesinde bazı popüler oyunların yenilenen sayfaları şu şekilde:

PlayStation 5 ve yeni nesil oyun deneyimine dair şimdiye dek birçok şey öğrendik ve şu anda eksik olan tek şey fiyat ve çıkış tarihi. Ancak görünen o ki ne Sony ne de Microsoft, yakın zamanda sessizliğini bozmaya hazır değil. Bu yüzden yeni nesil konsollar hakkında daha fazla detay öğrenmek için beklememiz gerekiyor.

Kaynak : https://www.playstationlifestyle.net/2020/09/06/revamped-ps4-ps5-games-pages/?utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=revamped-ps4-ps5-games-pages
25
2
1
1
1
Emoji İle Tepki Ver
25
2
1
1
1