Resident Evil Village'ı 'Devasa Anne' Olarak Oynayabileceksiniz! İşte Oyunu En Baştan Oynamak İsteyeceğiniz Moddan İlk Fragman [Video]

16
8
3
0
0
Resident Evil Village'ı 'Devasa Anne' Olarak Oynayabileceksiniz! İşte Oyunu En Baştan Oynamak İsteyeceğiniz Moddan İlk Fragman [Video]
Geçtiğimiz haftalarda duyurulan Resident Evil Village'ın The Mercenaries modu için bugün fragman yayınlandı. Ek paketle birlikte gelecek yeni oyun modunda oyundaki 2 kötü karakteri ve serinin efsane karakterini oynayabileceğiz.

Oyun dünyası için büyük anlamda kısır ve sıkıcı geçen 2021 yılı, öne çıkan yalnızca sayılı oyuna yer vermişti. Bunlardan birisi ise popüler Resident Evil serisinin yeni oyunu Village idi. Oyun, hikâyesi, atmosferi ve oynanışıyla herkesin beğenisini toplamayı başarmış, aktörlerin oyunculukları ile The Game En İyi Performans Ödülü’ne de layık görülmüştü.

Popüler oyun, geçtiğimiz haftalarda düzenlenen Capcom etkinliğinde heyecanlandıran bir duyuruyla da karşımıza gelmişti. Geliştirici şirket, oyuna yeni bir hikâyenin ve ‘Mercenaries Modu’ isimli yeni bir oyun modunun ekleneceğini paylaştı. Bu modu ön plana çıkaran şey ise, en az oyun kadar popülerleşen Lady Dimitrescu karakterini kontrol edebilecek olmamızdı.

Oyun modundan ilk fragman geldi:

Oyunun merakla beklenen yeni modu için bugün yeni bir fragman paylaşıldı. Oyunun kendi sosyal medya hesaplarından paylaşılan fragmanda hem Lady Dimitrescu, hem de beraberinde oynayabileceğimiz Chris Redfield ve Karl Heisenberg’in oynanışına yer verildi.

Resident Evil Village’da iki kötü karakter ve serinin efsane karakterini oynayabileceğimiz oyun modu The Mercenaries Additional Orders, 28 Ekim’de yayınlanacak “Winter’s Expansion” ek paketinin bir parçası olacak. Ek paket, Steam’de 135 TL’den ön siparişe açılmış durumda.

Kaynak : https://www.ign.com/articles/resident-evil-village-the-mercenaries-trailer-shows-playable-lady-dimitrescu-in-action
16
8
3
0
0
Emoji İle Tepki Ver
16
8
3
0
0