Tuğla Gibi Katlanabilir Telefonlardan Bıkanlara: Samsung Galaxy Fold6 Slim Geliyor!

7
1
1
1
0
Güvenilir bir sızıntı kaynağına göre Samsung, gelecek ekim ayında Galaxy Fold6'nın bir "Slim" versiyonunu piyasaya sürecek.

Samsung, birinci nesil Galaxy Fold'dan bu yana geniş ekranlı katlanabilir akıllı telefonlarının tasarımlarını ciddi anlamda iyileştirdi. Halihazırda piyasada olan Galaxy Fold5, önceki nesillere göre gözle görünür oranda ince, hafif ve şık bir cihaz. Ancak görünen o ki Samsung, bundan fazlasını hedefliyor.

Daha önce pek çok isabetli sızıntı gerçekleştiren Ice Universe'e göre Samsung, önümüzdeki aylarda satışa sunulacak Galaxy Fold6'nın bir "Slim" versiyonunu da çıkarmayı düşünüyor. Bu özel versiyon, standart modelden çok daha ince ve hafif olacak. Ancak daha ince olabilmesi için cihazda dahili S-Pen bulunmayacak. Bu arada söz konusu modelin Çin'e özel olacağı ve Samsung W25 olarak isimlendirileceği söyleniyor.

Galaxy Fold6 Slim, kesinlikle bir süredir sızıntıları dolaşan "Galaxy Fold FE" olmayacak. Hatta daha ince olmasına rağmen daha sağlam olabilmesi için titanyum çerçevelere sahip olması bekleniyor. Tabii Slim modelin daha ince gövdeyle birlikte daha küçük bir bataryaya sahip olup olmayacağı merak konusu.

2 yıldır düzenli olarak en güncel Galaxy Fold modellerini kullanan biri olarak katlanabilir telefon kullanımının keyifli olduğunu ancak ağırlık ve kalınlığın gerçekten de önemli bir sorun olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle "Slim" versiyon, katlanabilir akıllı telefon kullanıcılarını memnun edecek bir gelişme olacaktır. Tabii bunun gerçekten iyi bir gelişme olması için globalde de satışa sunulmasını bekleyeceğiz.

7
1
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
7
1
1
1
0