• Anasayfa
  • Sinema
  • Yeni Star Trek Uyarlamasının Resmi Adı ve Logosu Açıklandı

Yeni Star Trek Uyarlamasının Resmi Adı ve Logosu Ortaya Çıktı

9
6
2
1
0
Star Trek'in yeni uyarlama serisi hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Serinin resmi adı ve logosu açıklandı. Bunun yanı sıra bazı set fotoğrafları da yayımlandı.

Yüzbaşı Jean-Luc Picard'a (Patrick Stewart) odaklanan yeni 'Star Trek' uyarlaması hakkında daha fazla bilgi ortaya çıkmaya devam ediyor. Star Trek: Discovery'nin dizi sorumlusu ve yeni dizinin başyapımcısı olan Alex Kurtzman, yeni seride psikolojik karakter çalışması olacağını söyledi. Artık diziyle ilgili bilgilere resmi isim, logo ve hatta birkaç fotoğraf da eklendi. Resmi isim 'Star Trek: Picard'.

Picard logosuna 'Starfleet' logosunun eklendiği görülüyor. Gala tarihi henüz belli değil ancak ilk sezonun 10 bölüm olacağı biliniyor.

Duyuru, CBS Television'ın New York’taki reklamverenler için yıllık açık sunum etkinliğinde yapıldı. BuzzFeed News’un Los Angeles muhabiri olan Kate Aurthur, Twitter'dan etkinliğin bir fotoğrafını yayımladı. 

Bazı set fotoğrafları da çevrimiçi olarak sızdırıldı. Fotoğraflarda Picard, üniformalı insanlarla çevrili bir avludayken görülüyor. Bazıları burada görülen yerin Yıldız Filosu Akademisi olduğunu öne sürüyor ancak kesin olarak bilinmiyor.

CBS ve Amazon Studios, yeni serinin 200'den fazla ülkede yalnızca Amazon Prime Video'da yayınlanacağını açıkladı. CBS ile Amazon arasındaki çok yıllı anlaşmanın bir parçası olarak, gösterinin galası 24 saat içinde ABD ve Kanada’daki CBS All Access ve Space’te yayınlayacak.

Bu yeni düzenleme CBS'nin 'Star Trek: Discovery' dahil bütün Star Trek dizilerinin bulunduğu Netflix'le uluslararası anlaşmasını etkilemeyecek. Yeni animasyon serilerinden biri sadece Nickelodeon'da yayımlanacak. 'Trek' hayranları, hepsini izlemek için daha fazla abonelik ücreti ödemek zorunda kalacak gibi görünüyor.

Kaynak : https://www.space.com/star-trek-picard-spinoff-gets-title.html
9
6
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
9
6
2
1
0