Oyunculara Saç Baş Yolduran Star Wars Jedi: Survivor İçin 'Performans' Güncellemesi Yayınladı

11
3
0
0
0
Performans sorunları nedeniyle oyuncuları isyan ettiren Star Wars Jedi: Survivor için ilk güncelleme yayınlandı. Bu güncelleme sadece performans artışına odaklanıyor.

Geçtiğimiz gün sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, Star Wars Jedi: Survivor'ın çok ciddi performans sorunları yaşandığından, oyuncuların oyun keyfi süremediklerini aktarmıştık. Ayrıca EA'nın konuyla ilgili bir güncelleme yayınlamasını beklediğimizi de söyledik. Bugün beklediğimiz şey gerçek oldu. Star Wars Jedi: Survivor'ın performans sorunlarına odaklanan ilk güncellemesi resmen yayınlandı.

EA'nın konuyla ilgili yaptığı açıklamada, önce PC, sonra da PlayStation ve Xbox ekosistemleri için güncellemeler yayınlanacağı belirtildi. Bugün itibarıyla oyunculara ulaşan güncellemeler, PC ekosisteminde sadece performans iyileştirmeye odaklanırken, Xbox ve PlayStation'da ise bilinen sorunları da gideriyor.

EA'nın Star Wars Jedi: Survivor güncellemesi ile ilgili açıklaması

"Star Wars Jedi: Survivor'ın PC sürümü için bir güncelleme kullanıma sunuldu ve PlayStation 5 ile Xbox Series X|S için de bir yama yayınlayacağız. Tüm platformlarda performansı daha da artıracak ve hataları düzeltecek yamalar üzerinde yoğun bir şekilde çalışıyoruz. Tüm platformlarda gelecek daha fazla güncelleme var ve bu zamanlamayı uygun olduğunda paylaşacağız."

Her iki yorumdan biri olumsuz!

Star Wars Jedi: Survivor

Steam'de oyunun sayfasına girdiğimizde, 12 bin 647 adet yorum yapıldığını ve bunların sadece yarısının olumlu olduğunu görüyoruz. Olumsuz yorumlar ise neredeyse tamamen performans ve optimizasyon sorunları ile ilgili. Tarih tekerrür ediyor ve bir kez daha Cyberpunk 2077'in ilk günlerini yaşıyoruz diyebiliriz.

Oyunla ilgili yapılan bazı yorumlar şöyle:

Steam

Steam

steam

steam

11
3
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
11
3
0
0
0