Star Wars: The Rise of Skywalker'ın Yeni Fragmanındaki Bebek Yoda Detayı (Spoiler)

23
6
4
2
0
Star Wars: The Rise Of Skywalker'ın final fragmanını yayınladığında, heyecanla beklenen film için yeni bir tanıtımın gelmeyeceği düşünülüyordu. Ancak Lucasfilm, neredeyse her gün filmden yeni görüntüler sunan kısa TV reklamları sunmaya devam ediyor.

Disney+ platformunda yayınlanan The Mandalorian şu sıralar Star Wars hayranlarının yeni gözdesi ve dizi, Bebek Yoda bilmecesiyle de adından sıkça söz ettiriyor. Diğer yandan yeni Star Wars: The Rise Of Skywalker fragmanı, yine aksiyon dolu sahnelerle karşımıza çıktı. Ancak yeni tanıtım, Mandalorian ve Bebek Yoda'nın Skywalker destanındaki son filme bağlanabileceğini ortaya koyuyor.

Filmin yeni fragmanı sahnelerden çok müziğiyle dikkat çekiyor ve daha önce Star Wars: Episode V - The Empire Strikes Back filminde Yoda'nın teması olarak karşımıza çıkmıştı. Muhtemelen Lucasfilm bu müziği özel olarak seçti ve Yoda'nın temasının yeni filmle bir araya geldiği göz önüne alındığında, Bebek Yoda tesadüften daha fazlası olabilir.

star wars the mandalorian bebek yoda

Bebek Yoda, The Mandalorian'da ilk kez ekranda göründüğünden beri The Rise Of Skywalker için ne anlama gelebileceği merak ediliyordu. Sonuçta, Disney+ dizisi Return of the Jedi filmindeki olaylardan kısa süre sonrasında ve yeni filmden yaklaşık 30 yıl öncesinde geçiyor. Yani Bebek Yoda savaşabilecek güce ulaşabilir ve Palpatine'i alt etmek için Direniş'e el verebilir.

The Mandalorian'da Bebek Yoda'ya ne yapıldığı hakkında hala bir fikrimiz yok ancak Yoda yeni filmde görünmezse, internetin yeni takıntısını beyaz sahneye taşımak için önemli bir fırsat kaçabilir. Palpatine'i yenmek için daha iyi bir destek olabilir mi? Aşağıda The Rise Of Skywalker'ın yeni tanıtımını ve The Empire Strikes Back filmindeki Yoda temasını karşılaştırabilirsiniz.

Star Wars: The Rise Of Skywalker'ın yeni fragmanı:

The Empire Strikes Back filmindeki Yoda teması:

Kaynak : https://www.inverse.com/article/61314-star-wars-9-spoilers-trailer-easter-egg-baby-yoda-theme
23
6
4
2
0
Emoji İle Tepki Ver
23
6
4
2
0