• Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Epic Store’da Ücretsiz Oldu

Steam Fiyatı 31 TL Olan Oyun, Epic Store’da Ücretsiz Oldu

11
11
2
2
1
Epic Games'in uzun zamandır devam eden haftalık ücretsiz oyunlar serisinde bu haftanın ücretsiz oyunu da belli oldu. Steam Fiyatı 31 TL olan ABZU isimli oyuna ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenleri anlatıyoruz.

Valve'ın oyun platformu Steam'in en büyük rakibi Epic Games, ücretsiz oyun serilerine devam ediyor. Platformların ücretsiz oyunlarını kaçırmak istemeyen takipçilerimiz için hazırlamış olduğumuz bu haberimizdeyse, Epic Games'in bu hafta ücretsiz olarak sunduğu ikinci oyun olan "ABZU"dan bahsedeceğiz.

Epic Games, oyunseverlerin büyük ilgisini çeken bir kampanyaya imza attı ve yıl sonuna kadar belirlenen oyunları ücretsiz olarak vereceğini duyurdu. Aslına bakacak olursak Epic Games'in bu kampanyası, oynamasalar bile oyun biriktirmek ve kütüphanelerine yeni oyunlar eklemekten hoşlanan oyunseverler için büyük bir fırsat.

ABZU

Steam fiyatı 31 TL olan ABZU, bir su altı dalış oyunu. Büyülü okyanusların derinliklerine dalacağınız bu oyunda robotik bir karaktere hayat veriyorsunuz ve su altındaki maceralara katılıyorsunuz. Oyundaki amacınız, okyanus diplerinde bulunan çöpleri toplamak ve buradaki yaşamın doğal dengesini koruyabilmek. 

Aslına bakacak olursak bu oyun, aksiyon ve macera yerine huzur veren bir tarzda geliştirilmiş. Görselleriyle sizleri, büyülü bir dünyaya götürecek olan oyunda kullanılan müzikler de adeta ruhunuza işliyor. Oyun çok uzun sürmese de sonrasında derin bir etki bırakıyor.

ABZU'ya ücretsiz olarak sahip olmanız için yapmanız gerekenler

  • Bu oyuna ücretsiz olarak sahip olabilmek için yapmanız gereken ilk işlem kendinize bir Epic Games hesabı edinmek. Eğer daha önceden oluşturduğunuz bir hesabınız varsa bu hesaba giriş yapabileceğiniz gibi kaydolmak içinse manuel olarak bilgilerinizi girebilir veya Facebook, Google, Nintendo, PlayStation ya da Xbox hesabınızı kullanabilirsiniz.

Epic Games

  • Sisteme giriş yaptıktan sonraysa Epic Games'in ana sayfasına erişmeniz gerekiyor ki zaten sistem, sizi doğrudan Epic Games'in ana sayfasına yönlendirecektir. Olası aksamalara karşı burada bulunan bağlantıyı da kullanabilirsiniz.
  • Ana sayfada yer alan "Ücretsiz" yazılı butona tıkladığınızdaysa Epic Games'in bu hafta ücretsiz verdiği oyunları göreceksiniz. Yönlendirildiğiniz sayfada "ABZU"yu tıklayarak oyunun sayfasına erişim sağlayın.
  • Karşınıza çıkan sayfada yer alan "Al" butonunu göreceksiniz. Bu butona tıkladıktan sonraysa karşınıza bir sipariş ekranı çıkacak. 
  • Sipariş ekranında yer alan "Sipariş Ver" butonuna tıkladığınızdaysa ABZU, ücretsiz olarak Epic Games kütüphanenize eklenmiş olacaktır.

Epic Games'in bu hafta için sunduğu her iki oyunu da almanız halindeyse cebinizde fazladan, 55 TL kalmış olacak.

Epic Games, önümüzdeki haftaysa Steam fiyatı 31 TL olan "Conarium" isimli oyunu ücretsiz olarak verecek. Bu oyunla ilgili hazırlayacağımız haberimizi kaçırmamak için bizi takip etmeye devam edin.

Kaynak : https://www.epicgames.com/store/tr/product/abzu/home?sessionInvalidated=true
11
11
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
11
11
2
2
1