Steam Hayatta Kalma Festivali Başladı! İşte Çok Sağlam İndirime Giren 15 Şahane Oyun

25
4
3
2
0
Steam Hayatta Kalma Festivali Başladı! İşte Çok Sağlam İndirime Giren 15 Şahane Oyun
Steam, 8 Ağustos'a kadar devam edecek yeni bir kampanya başlattı. Hayatta Kalma Festivali isimli kampanya kapsamında hayatta kalma oyunlarına indirim yapılmış durumda.

Dünyanın en popüler çevrimiçi oyun platformu Steam, hayatta kalma oyunları için yeni bir kampanya başlattı. "Steam Hayatta Kalma Festivali" olarak isimlendirilen etkinlikler kapsamında hayatta kalma türündeki oyunlara indirim yapılmış durumda.

1-8 Ağustos 2022 tarihleri arasında geçerli olan indirim kampanyası kapsamında çok sayıda hayatta kalma oyununa indirim yapıldı. Hal böyle olunca biz de sizler için bir derleme oluşturduk. Bu içeriğimizde, Steam Hayatta Kalma Festivali kapsamında indirime giren oyunlara yakından bakacağız.

Steam Hayatta Kalma Festivali'nde indirime giren oyunlar

The Forest

The Forest, piyasaya sürüldüğü 2018 yılında büyük ilgi görmüştü. Tek oyunculu veya eşli çok oyunculu olarak oynanabilen oyun, bu türdeki en dikkat çeken yapımlar arasında. Normal fiyatı 32 TL olan The Forest, kampanya kapsamında yüzde 75 indirimle 8 TL'ye satın alınabiliyor.

DayZ

Kıyamet sonrası dönemi anlatan DayZ de hayatta kalma türünün en çok beğenilen temsilcilerinden. Çevrimiçi oyun modu da bulunan DayZ'yi yüzde 40 indirimle 155,99 TL'ye satın alabilirsiniz.

Rust

Tehlikelerle dolu bir adada geçen Rust, Türkçe seslendirme özelliğine de sahip. Oyunun 308 TL olan fiyatı, indirim kapsamında yüzde 50 ucuzlayarak 154 TL'ye düştü.

Hunt: Showdown

Birinci şahıs nişancı türünde olan Hunt: Showdown'da bir avcı olup, canavarları öldürmeye çalışıyorsunuz. Yüzde 50 indirim yapılan oyun, 54,50 TL'ye satın alınabilir.

Ancestors: The Humankind Odyssey

Tek oyunculu bir yapıya sahip olan Ancestors: The Humankind Odyssey, sizi milyonlarca yıl geriye götürecek. İlk insanlardan bir tanesi olarak oynayacağınız oyunda, tarih öncesi canlılara karşı gelecek ve hayatta kalmaya çalışacaksınız. Oyunun indirimli fiyatı 91,60 TL olarak açıklandı.

Night of the Dead

Hem tek hem de çok oyunculu oyun moduna sahip olan Night of the Dead, zombilerle savaşa gireceğiniz bir yapım. Normal fiyatı 40 TL olan oyun, indirim kapsamında 26,80 TL'ye satın alınabiliyor.

Don't Starve Together

2016 yılında piyasaya sürülen Don't Starve Together, tek ve çok oyunculu modlarıyla dikkat çeken bir oyun. Oyunun en dikkat çeken özelliği ise genel görünümü. Çizim grafiklere sahip olan yapım, yüzde 66 indirimle 8,16 TL'ye satın alınabiliyor.

The Long Dark

Tek oyunculu bir yapıya sahip olan The Long Dark, Türkçe altyazı desteği sayesinde sizi hikayesinin içine çekecek. Kıyamet benzeri bir olay sonrası buzlarla kaplanan gezegenimizi keşfe çıkacağınız bu oyuna, indirimler kapsamında 19,38 TL'ye sahip olabilirsiniz.

This War of Mine

This War of Mine, bağımsız geliştiriciler tarafından yapılmış bir oyun. Bu oyunda, savaştaki masum bir insanın kılığına giriyor ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. En çok dikkat etmeniz gereken husus, keskin nişancılar. Yüzde 80 indirime giren oyunu 6,20 TL'ye satın alabilirsiniz.

Frostpunk

Frostpunk, oldukça ilginç bir hayatta kalma oyunu. Aslında bu oyun için tam anlamıyla hayatta kalma diyemeyiz. Oyunda bir toplumu hayatta tutmaya çalışıyorsunuz. Yüzde 75 indirime giren oyunu 12,50 TL'ye satın alabilirsiniz.

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition

Shadow of the Tomb Raider: Definitive Edition için diyebileceğimiz pek de bir şey yok. Oyunu satın alın ve dünyanın en çok sevilen oyun karakterlerinden Lara Croft'un maceralarına katılın.

Hello Neighbor

Hayatta kalma oyunları denince doğrudan çatışmalar aklınıza geliyor olabilir. Hello Neighbor ise bu algıyı yıkacak türden. Komşunuzun evine girdiğiniz bu oyunda saatler harcayabilirsiniz. Oyunun indirimli fiyatı 12,50 TL.

Maid of Sker

Tek oyunculu ve dikkat çekici bir hikayeye sahip olan Maid of Sker, yüzde 66 indirimle 13,60 TL'ye satın alınabiliyor.

State of Decay 2: Juggernaut Edition

Microsoft tarafından piyasaya sürülen State of Decay 2'de zombilere karşı koymaya çalışıyorsunuz. Oyunun indirimli fiyatı, 23,46 TL.

V Rising

Fantastik ögelerle donatılmış V Rising'i diğerlerinden ayıran özelliği, vampirlere odaklanıyor oluşu. Yüzde 10 indirime giren oyuna 28,80 TL ödeyerek sahip olabilirsiniz.

25
4
3
2
0
Emoji İle Tepki Ver
25
4
3
2
0