Gazi Üniversitesi’nde İlki Gerçekleşecek “TedxGaziUniversity” 5 Kasım’da Sizlerle!

9
0
0
0
0
Dünyaca ünlü kişileri sahnesinde ağırlayan, ‘Paylaşılmaya Değer Fikirler’ mottosuyla kurulan TED etkinliklerine, Gazi Üniversitesi de dahil oldu. TedxGaziUniversity adıyla yapılacak etkinlik, 5 Kasım tarihinde gerçekleştirilecek.

Gazi Üniversitesi’nde ilki gerçekleşecek olan TEDxGaziUniversity etkinliği “the neXt” teması ile katılımcıları ile bulaşacak. “the neXt” teması ile; geleceğin neler getireceğini ön göremediğimiz bu günlerde, sıradaki dünyada neler olabileceği hakkında fikirler tartışılacak.

Etkinlikte, alanında uzmanlaşmış ve kendini insanlara dokunmaya adamış değerli konuşmacılarla birlikte; üniversite öğrencilerinin hayatlarının evrildiği nokta ile gelecekte ulaşabilecekleri ufku açık noktalar arasında köprüler kurulacak.

TEDxGaziUniversity etkinliği, 5 Kasım 2022 tarihinde Gazi Üniversitesi Mimar Kemaleddin Salonu’nda; 16 konu başlığı, 16 değerli konuşmacı, bir performans sanatçısı ve etkinliğimizi yönetecek moderatör eşliğinde, saat 09:00-17:00 saatleri arasında gerçekleşecek. 

Etkinlik detayları, konuşmacı bilgileri ve konu başlıkları gibi daha detaylı bilgiler için; web sitesini ziyaret edebilir ve sosyal medya hesaplarından takip edebilirsiniz.

9
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
9
0
0
0
0