Hijyene Ekstra Önem Verenler İçin Hayat Kurtaran Ürün: Townew Akıllı Çöp Kutuları

14
4
3
2
2
'Akıllı' teknolojiler her gün daha fazla alanda kendisini gösteriyor ve günlük işleri kolaylaştırmayı amaçlayan akıllı ev aletleri, akıllı teknolojilerin en fazla kullanıldığı ürünler arasında yer alıyor. Townew akıllı çöp kutuları, COVID-19 nedeniyle hijyene ekstra önem verdiğimiz şu günlerde en fazla aranan ürünlerin başında geliyor olabilir.

Çöp kovaları, çöpleri bir kutu içerisinde toplayıp poşet ile kolayca dışarı atabilmeyi sağladıklarından hemen her yerde kullanılıyor. Bu ürünlerin en büyük sorunu ise içinde bulunan çöp poşetlerini manuel olarak toplamayı gerektirmesi ve doğal olarak çöp kovasındaki bakteri ve mikroplarla temas etme riski oluşturması.

Townew'in satışa sunmuş olduğu 'Townew T1', 'Townew T Air X' ve 'Townew T Air Lite' adlı akıllı çöp kovaları, çöp kovalarının en büyük sorunu olan 'poşet toplama' derdini ve çöp atabilmek için kovaya temas ederek kapağını manuel olarak açma derdini ortadan kaldırıyor. Townew akıllı çöp kovaları, üzerinde bulunan sensörler sayesinde kapağını otomatik olarak açıyor ve çöp torbası dolduğunda torbayı otomatik olarak toplayarak ultraviyole LED ışık ile sterilize ediyor.

townew t1

Dünyanın çöp torbasını kendi kendine bağlayıp dışarı atan ve değiştiren ilk çöp kutusu olan Townew T1, Yeniden Doldurma Halkası'nın içine 25 adede kadar çöp torbası alabiliyor. Bu nedenle çöp torbasını ayda yalnızca bir kez değiştirmeniz yeterli oluyor. Üstelik bu işlem sırasında dahi çöp torbasının içinde bulunan bakterilere temas etme riskiniz bulunmuyor.

Townew T1 özellikleri: 

 • 10 saat şarj ile 1 ay kullanım
 • Çöp kutusunun dolu olduğunu anladığında otomatik olarak çöp torbasını yenileme
 • Boş ağırlık: 3.6 kg
 • Dolu ağırlık 5.1 kg
 • Ürün boyutu: 240 x 310 x 402 mm
 • Çöp torbası boyutu: 293 x 343 x 463 mm

Townew T1 akıllı çöp kovasını satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

townew t air

Nispeten daha 'geniş' bir ürün olan Townew T Air X, Townew T1 ile benzer bir kullanım stiline sahip olmasına rağmen kapasitesi ve içine alabildiği çöp torbası sayısı bakımından kardeşinden ayrılıyor. 2,4 kilogramlık ağırlığı ile daha hafif bir ürün olarak karşımıza çıkan Townew T Air X, ayrıca tek seferde maksimum 20 çöp torbası alabiliyor.

Townew T Air X özellikleri: 

 • Boş ağırlık: 2.4 kg
 • Dolu ağırlık 4.2 kg 
 • Ürün boyutu: 284 x 284 x 348 mm
 • Çöp torbası boyutu: 355 x 355 x 415 mm

Townew T Air X akıllı çöp kovasını satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Townew T Air Lite

Adından da anlayabileceğiniz gibi ürün gamının en 'hafif' modeli olan Townew T Air Lite, yalnızca 1,8 kilogram ağırlığa sahip ve 5 saatte tam şarj olabiliyor ve tek şarj ile 30 güne kadar kullanım sunuyor. IPX3 suya karşı dayanıklılık sunan akıllı çöp kovası, böylece olası bir suç sıçraması gibi kazalarda bozulma riski taşımıyor.

Townew T Air Lite özellikleri: 

 • 5 saat şarj ile 1 ay kullanım
 • Boş ağırlık: 1.8 kg
 • Ürün boyutu: 284 x 284 x 333 mm

Townew T Air Lite akıllı çöp kovasını satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tüm Townew akıllı çöp kovası modelleriyle uyumlu 6'lı çöp torbası halkasını buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

14
4
3
2
2
Emoji İle Tepki Ver
14
4
3
2
2