8
5
3
3
1

Gelişen akıllı telefon sektöründe artık hiç kimse kendisi için uygun telefonu bulmakta güçlük çekmiyor. Bütçeye göre üst, orta ve giriş seviyesi olacak şekilde akıllı telefonları bulmak oldukça kolay. Turkcell de kullanıcılarına bütçe dostu, giriş seviyesi akıllı telefonları sunmaya devam ediyor.

Turkcell'in yeni modeli Turkcell T80'in ilk olarak tasarımına göz attığımızda, cihazının birebir ZTE Blade V8 akıllı telefonuyla aynı göründüğünü görüyoruz. Turkcell, yalnızca cihazın arka kısmına kendi logosunu bastırmış. Arka tarafta çift kameraya sahip olan T80, üst seviye akıllı telefonlar gibi bir kamera performansı sergilemese de, kullanıcılarını kesinlikle kamera açısından yolda bırakmayacak kadar iyi çekimlere imza atıyor. Ön kısmında ise 13MP'lik bir kamera ile çekeceğiniz fotoğraflar oldukça kaliteli gözükecek.

1300 TL'lik fiyatıyla giriş seviyesi telefonlar arasına giren Turkcell T80, gündelik kullanımda sizleri mutlu edecektir ancak yoğun kullanımda sıkıntı yaşayabilirsiniz. İyi seyirler.

 

8
5
3
3
1
Emoji İle Tepki Ver
8
5
3
3
1