Bu Hafta Sonu 3 Yeni Assassin's Creed Oyunu Tanıtılacağı İddia Edildi

11
4
2
1
0
Assassin's Creed serisinin yeni üyesinin 'Mirage' olacağı belli olmuşken bugün, bu oyunu doğrulayan kaynaktan heyecanlandıran bir haber daha geldi. Ubisoft'un sadece Mirage değil, iki farklı Assassin's Creed oyunu daha tanıtacağı iddia edildi.

Geçtiğimiz hafta yepyeni Assassin’s Creed oyununun birçok detayının ortaya çıkmasıyla gündeme gelen Ubisoft, bugün çok daha büyük bir haberle karşımıza geldi. Sektör kaynaklarının edindiği bilgilere göre Ubisoft, normalde sadece yeni 'Assassin’s Creed Mirage’ oyununu tanıtacağı etkinlikte birden fazla Assassin’s Creed oyunu duyuracak.

Bloomberg’ten Jason Schreier tarafından paylaşılan bilgilere göre Ubisoft, bu cumartesi günü bir etkinlik düzenleyecek. Ubisoft Forward etkinliğinin ev sahipliği yapacağı oyunlar, Assassin’s Creed serisi için de bir dönüm noktası olacak.

İki farklı Assassin's Creed oyunu daha gösterilecek!

assassin's creed

Elde edilen bilgilere göre Ubisoft, etkinlikte Ubisoft’un Quebect City ofisi tarafından geliştirilen ‘Red’ kod adlı bir oyunu gösterecek. Oyun hakkındaki tek paylaşılan detay ise oyunun Japonya’da geçeceği oldu. İkinci büyük oyun ise Ubisoft’un Montreal stüdyosu tarafından geliştirilen ve ‘Neo’ ya da ‘Hexo’ kod adını taşıyan bir oyun olacak. Bu oyunun da Kutsal Roma İmparatorluğu döneminde geçeceği ve cadı mahkemeleri gibi unsurlar içereceği aktarıldı.

Kaynaklara göre her iki oyun da Assassin’s Creed Infinity’nin bir parçası olacak. Bu ismi ilk kez duyanlardansanız, pek de bir şey kaçırdığınız söylenemez. Zira Ubisoft’un temmuz ayında duyurduğu Infinity projesi hakkında oldukça az detay bulunuyor. Tek bilinen şey, bu projenin Assassin’s Creed evreni için ortak bir ‘platform' olacağı yönünde. Fakat bunu nasıl sağlayacağı ise henüz bilinmiyor. Dolayısıyla Ubisoft’un bu cumartesi günü yeni projesini de detaylandırmasını bekleyebiliriz.

Kaynak : https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-09-06/ubisoft-set-to-announce-several-new-assassin-s-creed-games?srnd=technology-vp
11
4
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
11
4
2
1
0