Ubisoft'tan Kafaları Karıştıran Splinter Cell Remake Paylaşımı

5
4
0
0
0
Ubisoft'tan Kafaları Karıştıran Splinter Cell Remake Paylaşımı
Oyun dünyasının en popüler gizli ajanı Sam Fisher’ın ilk oyunu olan klasik Splinter Cell’in remake’i hakkında yeni bir gelişme yaşandı.

2022 yılının yaz aylarında büyük oyun geliştirme markası Ubisoft, popüler gizlilik oyunu Splinter Cell’in ilk oyunun remake olarak baştan yapıldığını ve hayranların sevdiği karakter Sam Fisher’ın yeni nesile geleceğini duyurmuştu.

Duyuruyla birlikte Sam Fisher’ın 20. yıl dönümü adına bir fotoğraf paylaşılmıştı. Şimdi de gelişme diyebileceğimiz bir paylaşım, Ubisoft’un resmi Belçika hesabından paylaşıldı.

20'nci yıl dönümünde de bu fotoğrafın aynısını görmüştük

Ubisoft’taki Splinter Cell Remake geliştirme ekibi, oyunun geliştirme süreci hakkında gizliliği benimsediklerini ancak oynanış mekaniklerini oyuncuların tatmin olacağı şekilde geliştirmek için büyük bir titizlikle hareket ettiklerini belirtmişti.

Dolayısıyla konsept görseller haricinde henüz, oyun hakkında hiç somut bir görüntü, video ya da herhangi bir bilgi görmedik. Oyunun 20. yıl dönümünde paylaşılan görselin Ubisoft Belçika hesabında dün tekrar paylaşılması, yorumculara göre oyunun hakkında yakın zamanda bilgi paylaşılacağına işaret.

Belki de ufak bir teaser ya da yeni bir görsel görebileceğimiz bilgisi etrafta dönüyor. Ubisoft’un bizi büyük merakta bıraktığı bir başka remake olan Prince of Persia: Sands of Time hakkında da oyuncular artık bilgi almak istiyor. Siz ne düşünüyorsunuz? Bizlerle yorumlarda paylaşmayı lütfen unutmayın.

5
4
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
4
0
0
0