15
5
2
1
0

Günümüzün en parlak meslek alanlarından biri, her yerde görmeye başladığımız bilgisayar programcıları. Günlük hayatımızın her  noktasında kullandığımız internet, bizi bu derin ağa çok hızlı bir şekilde bağlayarak; oyun, uygulama, web sitesi gibi şekillerde karşımıza çıkıyor. Bu durumun farkında olan milyonlarca insan ise bu devasa ağdan pay alabilmek için yazılım öğrenmeye çalışıyor.

Eğer sizler de kendi yazılımınızı üretmek istiyorsanız, gideceğiniz okullar veya kurslar var, ancak bu eğitim alanlarına girmek biraz zahmetliyken, kurslar ise azcık tuzlu olabiliyor. İnternet üzerinden online dersler veren Udemy ise buna bir çözüm bulmuş gibi görünüyor. 83+ saatten uzun eğitim paketi ile programcı olmanızı sağlayacak Udemy, bunu 25 TL gibi uygun bir ücrete yapıyor

Sıfırdan HTML, Bootstrap, JavaScript, C#, Python, JAVA, Node JS, Flutter, Anguler, React ve daha pek çok yazılım dili öğreten kurs, tam anlamıyla bitirildiğinde kursiyerlerin gerçek bir yazılımcı olacağını iddia ediyor. 24,99 TL olan bu eğitim setinde 83 saatten uzun olan yüzlerce video yer alıyor.

Udemy’de 10.000 öğrenciyi geçmiş eğitmenler arasında en yüksek eğitmen ortalamasına sahip olan Engin Demiroğ tarafından hazırlanan kurs, bu zamana kadar 20.581 kayıtlı öğrenciye hizmet etmiş. Bu öğrencilerden de 4,7 / 5 gibi yüksek bir beğeni puanı almış.

Udemy’nin “Efsane Cuma” şerefine 24,99 TL yaptığı yazılım kursunun içerisinde sadece video değil, pek çok içerik de yer alıyor. Bu içerikler şu şekilde;

  • 84 saat video
  • 10 makale
  • 19 indirilebilir kaynak

Bitirme Sertifikası da Var

Udemy üzerinden satın aldığınız bu eğitim paketini bitirdiğinizde bir bitirme sertifikası da alabiliyorsunuz. Bu sertifika, özellikle iş başvuruları gibi noktalarda işinize yarayabilir.

Kolay Ulaşılabilir

Kursu satın aldığınızda erişebildiğiniz onca uygulama ve video dışında, soru & cevap gibi önemli alanlara da erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulama geliştirirken takıldığınız noktayı, diğer kursiyerlerle beyin fırtınası yaparak çözebiliyorsunuz. 

Herkesi Yazılımcı Yapabilir mi?

Udemy’nin son derece uygun fiyata sunduğu bu kurs, yazılımı kendine amaç belirlemiş kişilerin yazılımcı olmasını sağlayabilir. Eğer, kursta yer alan videoları dikkatlice izler, adım adım uygulayarak öğrenebilirseniz, sizler de başarılı bir yazılımcı olabilirsiniz. Ancak belirtelim, son derece yoğun olan bu kursu öğrenmek için, kendinizi bir süreliğine buna odaklamanız gerekebilir.

Eğer sizler de Udemy’nin kursunu satın almak istiyorsanız buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. Lafı daha fazla uzatmadan sizleri video ile başbaşa bırakıyorum. Herkese iyi seyirler.

15
5
2
1
0
Emoji İle Tepki Ver
15
5
2
1
0