World of Warships'in İlk Türk Gemisi Muavenet Yakında Oyuna Ekleniyor!

15
2
0
0
0
Popüler savaş oyunu World of Warships'e ilk Türk gemisi ekleniyor. Pan-Avrupa muhripleri serisinin başlangıcı olacak gemi, Muavenet olacak.

Denizcilik odaklı popüler çevrimiçi MMO oyunu World of Warships, Türk oyuncuları sevindiren bir haber verdi. İkinci dünya savaşı döneminin gemileriyle savaş verdiğimiz oyun, Türk gemisi TCG Muavenet muhribine ev sahipliği yapmaya başlayacak.

TCG Muavenet, oyunda Pan-Avrupa muhripleri serisinin başlangıcı olarak oyuna eklenecek ve oyundaki ilk Türk gemisi olacak. Türk Donanması’nda hizmet vermiş olan Muavenet, oyunda Türkçe seslendirmeye sahip bir komutana da sahip olacak.

Muavenet’in komutanını Murat Serezli seslendiriyor!

Türk muhribi Muavenet’in komutanının seslendirmesini, oyunun Türk oyuncu topluluğu seçti. Oyuncuların seçimi, ünlü oyuncu ve yönetmen Murat Serezli’den yana oldu.

world of warships mauvenet

Oyunun Bölgesel Yayın Direktörü Christian Bergmann, Türkiye’nin World of Warships için en önemli Akdeniz pazarlarından biri olduğunu ve topluluğa bir teşekkür olarak da kültürel olarak anlamlı bir hediye vermek istediklerini paylaştı. Bergmann, Serezli hakkında da şu ifadeleri kullandı:

“Murat Serezli, Türkiye'nin en büyük aktörlerinden biri ve oyunda bir komutanı seslendirecek olması heyecan verici. Küresel bir oyun oynarken kendi dilinizi duymaktan daha güzel bir duygu yoktur ve Türk topluluğumuz bu eklemeyle bunu yapabilecek. Oyuncular Murat'ın talimatlarını Türkçe olarak duyabilecekler.”

Muavenet, World of Warships’e ne zaman geliyor?

muavenet

Oyundaki ilk Türk gemisi olacak Muavenet, 19 Temmuz’da yayınlanacak 12.6 güncellemesiyle birlikte oyuna eklenecek. Ayrıca bu güncellemeyle yeni Pan-Avrupa muhripleri serisinin de başlangıcı yapılacak.

World of Warships, yelkenlerini İstanbul’da açmıştı:

3 Haziran Cumartesi günü İstanbul’daki Estanbul eSport oyun merkezinde World of Warships topluluğu için bir etkinlik düzenlendi. Oyuncular, bu etkinlikte Serezli ile fotoğraf çektirip soru sorma fırsatı yakaladı, oyundaki tüm gemileri deneyimleme fırsatına sahip oldu. Ayrıca nadir eşyalar kazanmak için çeşitli mücadelelere katıldılar.

World of Warships’i ücretsiz olarak indirmek veya etkinlik hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

#işbirliği

15
2
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
15
2
0
0
0