• Anasayfa
  • Oyun
  • Xbox Live Gold Eylül Ayı Oyunları Belli Oldu

Xbox Live Gold'da Eylül Ayında Ücretsiz Olacak Oyunlar Belli Oldu

14
4
2
2
1
Xbox Live Gold'da Eylül Ayında Ücretsiz Olacak Oyunlar Belli Oldu
Microsoft, Xbox Live Gold üyeleri için Eylül 2019 oyunlarını bugün açıkladı. Listede oldukça dikkat çekici oyunlar bulunuyor. Gelin Eylül ayının ücretsiz oyunlarına daha yakından bakalım.

Xbox Live Gold üyeleri, her ay olduğu gibi bu ay da 4 adet oyuna ücretsiz bir şekilde sahip olabilecekler. Microsoft, ücretsiz oyunların 2’sini Xbox One ve diğer 2’sini de Xbox 360 ve Xbox One kullanıcılarına sunacak. Bu oyunlar, "Xbox One Geriye Uyumluluk" programının da bir parçası olacak. Bu detayları da aktardıktan sonra vakit kaybetmeden Eylül ayı boyunca ücretsiz olan oyunlara geçelim.

1. HITMAN: The Complete First Season (Xbox One: 1-30 Eylül 2019)

Çocukluktan itibaren özel olarak eğitilen ve normal insandan daha üst seviye yeteneklere sahip olan Ajan-47, hemen hemen her HITMAN oyununda bizi büyülemeyi başarıyor. Bu oyunda da Ajan-47’nin hünerlerini, becerilerini ve yeteneklerini kullanacağız. HITMAN: The Complete First Season, bu ayın en dikkat çeken Live Gold oyunu.

2. We Are Here (Xbox One: 16 Eylül-15 Ekim 2019)

Total Mayhem Games stüdyosunun hem geliştirdiği hem de yayıncılığını üstlendiği We Are Here, donmuş bir çorak arazide kaybolan ikilinin başlarından geçenleri anlatıyor. Oyun iki kişi tarafından online şekilde oynanıyor. Bir mikrofonunuz yoksa bu oyunu oynayamazsınız çünkü bulmacaları çözerken arkadaşınızdan yardım almanız gerekecek.

3. Earth Defence Force 2025 (Xbox 360 ve Xbox One: 1-15 Eylül 2019)

Earth Defense Force 2025, Japon geliştirici Sandlot'un oyunu. TPS türündeki yapımda dört asker sınıfından birini yönetiyoruz. 2025 yılını konu alan yapım, birbirinden ürkütücü yaratıkları ve uzaylıları karşımıza çıkarıyor.

4. Tekken Tag Tournament 2 (Xbox 360 ve Xbox One: 16-30 Eylül 2019)

Bandai Namco tarafından geliştirilen ve kült dövüş oyunu Tekken serisinden olan Tag Tournament 2, bu ay Live Gold abonelerini bol bol dövüştürecek. Bu oyunda da serinin önceki oyunlarında olduğu gibi her oyuncu dövüş için iki karakter seçiyor ve dövüş anında karakterler arasında dönüşüm yapabiliyor.

Kaynak : https://www.slashgear.com/xbox-live-games-with-gold-for-september-could-be-its-broadest-line-up-yet-30589218/
14
4
2
2
1
Emoji İle Tepki Ver
14
4
2
2
1