41
23
9
8
6

Doların, euro'nun artmasıydı, sürekli yükselen vergilerdi, şuydu buydu derken ülkemizde 'amiral gemisi' olarak adlandırabileceğimiz bir akıllı telefonu almak resmen cep yakıyor. Öyle ki; şu an mobil cihaz dünyasının zirvesinde olan Apple ve Samsung'un yeni çıkan telefonları 4000 TL civarında fiyatlara sahip.

Tabii hepimiz iyi telefonlar kullanmak istiyoruz fakat bu fiyatlar, bizleri daha düşük seviyede, daha düşük performansta telefonları kullanmaya itiyor. Hal böyle olunca da çoğumuz 'fiyat-performans' telefonlarına bel bağlamış durumdayız. Neyse ki bu konuda oldukça başarılı işler yapan firmalar mevcut. O firmaların başında da Çinli mobil cihaz üreticisi Xiaomi geliyor.

Mobil cihaz sektöründe son birkaç senedir giderek güçlenen ve Apple, Samsung gibi lider markalara kafa tutmaya başlayan Çinli firmalardan olan Xioami, son olarak karşımıza üst seviye özelliklere sahip Mi 6 cihazı çıkmıştı. Fakat Mi 6'yı popüler yapan şey sahip olduğu özelliklerden ziyade, bu özelliklere rağmen fiyatının son derece uygun olmasıydı. Durum böyle olunca, sizlerden de gelen yoğun istek üzerine Xiaomi'nin 1500 TL civarında bir fiyatla sunduğu Mi 6'sını aldık ve bir güzel inceledik.

41
23
9
8
6
Emoji İle Tepki Ver
41
23
9
8
6