• Anasayfa
  • Donanım
  • Mi True Wireless Earphones 2S'in Sertifikası Ortaya Çıktı

Xiaomi'nin Yeni Kablosuz Kulaklığının Bluetooth Sertifikası Ortaya Çıktı

6
5
2
0
0
Çinli akıllı telefon üreticisi Xiaomi, kablosuz kulaklığını Avrupa’da Mi True Wireless Earphones adıyla satışa çıkarmıştı. Şirketin bu kulaklığın halefi olan yeni kablosuz kulaklığının Bluetooth sertifikası ortaya çıktı.

Xiaomi’nin Mi AirDots Pro kablosuz kulaklığı, Çin dışında Mi True Wireless Earphones adıyla satışa çıkmıştı. Şirket, eylül ayında AirDots Pro’nun halefi olacak olan ve Çin dışında, Mi True Wireless Earphones 2 adıyla satılacak olan Air2 (AirDots Pro 2) kulaklığının duyurusunu gerçekleştirdi.

Tabii Xiaomi’nin, bir önceki modeli Avrupa’da yayınlanmasının üstünden henüz altı ay geçmişken diğer modelini piyasaya sürmesi şu an için beklenmiyor. Yine de Bluetooth sertifikasyon sayfasında Xiaomi’nin yeni kulaklığına dair bilgiler ortaya çıktı.

Mi True Wireless Earphones 2S

Xiaomi Mi True Wireless Earphones 2S Bluetooth sertifika

Mi True Wireless Earphones 2S’in sertifikasyonu, bugün Bluetooth Special Interest Group tarafından yapıldı. Sertifika sayfasında kulaklığın model numarası TWSEJ05WM olarak görülüyor ve bu da model numarası TWSEJ02JY olan Mi Air2 / AirDots 2’den daha üst bir model olacağını doğruluyor.

Sertifikasyon sayfasında ürünün internet sitesinin Tiiinlab.com.cn olduğu görülüyor ki bu da 1More markasının arkasındaki akustik şirketinin internet sitesi. Kablosuz kulaklık, bağlantılı için Bluetooth 5.0 kullanacak ancak tasarımının nasıl olacağı ve hangi özelliklere sahip olacağı henüz bilinmiyor.

Şirketin yeni çıkaracağı kablosuz kulaklığıyla ilgili beklentiler arasında ise Qualcomm QCC5126 ses yongasını kullanması ve kablosuz şarj desteği sunması bulunuyor. Xiaomi’nin yeni kablosuz kulaklığının raflardaki yerini ne zaman alacağı ise henüz kesin olarak bilinmiyor.

Mi True Wireless Earphones’un özellikleri arasında ise Bluetooth 5.0, 10 metre iletim mesafesi, 150 saat bekleme süresi, 12 saat çalışma süresi, 1,5 – 2 saat çalışma süresi gibi özellikler yer alıyordu. Kulaklığın şarj kutusunun boyutu, 62 x 40 x 27,2 milimetreyken, kulaklığı boyutu 26,65 x 16,4 x 21.6 mm. Kulaklıkta bunlara ek olarak aktif gürültü önleme özelliği de bulunuyordu.

Kaynak : https://www.gizmochina.com/2019/12/12/xiaomi-mi-true-wireless-earphones-2s-gets-bluetooth-certification/
6
5
2
0
0
Emoji İle Tepki Ver
6
5
2
0
0