Assassin's Creed Mirage'ın Oynanış Videosu Paylaşıldı: İki Yeni Oyundan da Fragman Geldi!

5
1
0
0
0
Assassin's Creed Mirage'ın Oynanış Videosu Paylaşıldı: İki Yeni Oyundan da Fragman Geldi!
Ubisoft, bugünkü etkinliğinde yeni Assassin's Creed oyunlarından birçok detay paylaştı. Serinin yeni üyesi Assassin's Creed Mirage'dan oynanış videosu gelirken sanal gerçeklik oyunu Nexus'tan ilk fragman paylaşıldı. Ayrıca mobil oyun Assassin’s Creed Codename Jade'den tanıtım fragmanı yayınlandı.

Bugün gerçekleştirilen Ubisoft Forward etkinliği, birçok yeni oyuna sahne oldu. Bunlardan biri de ilk şirketin en çok sevilen serilerinden biri olan Assassin’s Creed idi. Şirket, üç yeni Assassin’s Creed oyunuyla ilgili detayları paylaştı.

Etkinlikte serinin en yeni üyesi Assassin’s Creed Mirage, sanal gerçeklik oyunu Assassin’s Creed Nexus ve mobil oyun Assassin’s Creed Codename Jade’den detaylar gösterildi. Gelin tüm detaylara bakalım.

Assassin’s Creed Mirage’dan oynanış fragmanı geldi

Yakın zamanda PlayStatio Showcase’de de gösterilen serinin en yeni oyunu Assassin’s Creed Mirage, etkinlikte en çok dikkat çeken oyunlardandı. Ubisoft, 12 Ekim tarihinde çıkış yapacak oyundan detaylı bir oynanış fragmanı paylaştı.

9. yüzyıl Bağdat’ında geçecek olan Assassin’s Creed Mirage, Valhalla oyunundan tanıdığımız Basim Ibn Ishaq’ı merkezine alacak. Valhalla’nın öncesinde geçecek yapım, oyuncuların özlediği eski Assassin’s Creed oyunlarından izler taşıyacak. Ubisoft’un bugün paylaştığı hikâye fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz

Ubisoft Assassin’s Creed Mirage’ın hikâye fragmanı

Assassin’s Creed Mirage’ın ön sipariş fiyatı için;

Assassin's Creed Nexus duyuruldu, ilk tanıtım fragmanı geldi: Ezio gibi ikonik karatkerler geri geliyor

Ubisoft, Mirage'a ek olarak geçtiğimiz yıl duyurulan VR oyunu Assassin's Creed Nexus'tan duyuru fragmanı paylaştı. Video, oyunseverlerin birinci şahıs bakış açısıyla gibi şeyleri seriyi daha önce olmadığı şekilde deneyimleyebileceğini ortaya koyuyor. 

Buna ek olarak serinin önceki oyunlarından tanıdığımız Ezio, Kassandra ve Connor gibi karakterlerin geri döneceği görülüyor. Assassin's Creed Nexus, Meta Quest 2 için çıkış yapacak. Hâlâ geliştirilen oyunun çıkış tarihi ise henüz belli değil.

Mobil oyun Assassin’s Creed Codename Jade'den detaylar geldi

Mirage ve Nexus'a ek olarak mobil Assassin's Creed oyunundan da yeni detaylar paylaşıldı. Ubisoft, hâlâ geliştirilme aşamasında olan ve şimdilik Assassin’s Creed Codename Jade olarak adlandırılan yapımdan tanıtım fragmanı paylaşırken, bu yaz kapalı betaya gireceğini duyurdu.

Çin'de geçecek oyunda dikkat çeken kısımlardan biri karakterlerin özelleştirilebilir olması. Bu, seride ilk kez oyuncuların cinsiyet, kıyafet ve diğer özellikleri kendilerinin belirleyebileceğini ortaya koyuyor.

5
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
5
1
0
0
0