TEDxYildizTechnicalUniversityWomen Etkinliği 5 Kasım’da Düzenlenecek

2
0
0
0
0
Alanında uzman isimlerin katılacağını ve hayatıun her alanında liderlik yapan kadınların deneyimlerini paylaşacağı TEDxYildizTechnicalUniversityWomen, 5 Kasım tarihinde Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nde düzenlenecek.

Yıldız Teknik Üniversitesi ve Ted ortaklığında düzenlenen TEDxYildizTechnicalUniversityWomen etkinliği bu yıl “LEAD IT” temasıyla katılımcılarını bekliyor. Bu tema ile hayatımızın her alanında olduğu gibi iş dünyası, spor, sanat, müzik, eğitim gibi birçok alanında da liderlik eden kadınlarımızın deneyimlerini paylaştıkları bir etkinlik gerçekleştirmek amaçlanıyor.

Lead it, yani “yol gösterme” anlamına gelen bu tema çerçevesinde alanında önder kadınlarımız yürüdükleri yolda karşılaştıkları zorluklardan, ulaştıkları başarılarından ve örnek olacak mücadelelerinden bahsedecekler ve dinleyicilere ilham kaynağı olacaklar.

Birbirinden önemli isimler konuşmacı olacak

TEDxYildizTechnicalUniversityWomens etkinliğinde Reeder’ın kurucularından olan Sezen Sungur Saral, ünlü oyuncu Süeda Çil, Türkiye Kadınlar Milli Futbol Takımı Kaptanı Didem Karagenç, ünlü motosiklet yarışçısı İlayda Yağmur Yılmaz ve ressam Deniz Sağdıç gibi isimler konuşmacı olarak katılacak. Konuşmacılar, hayatın her alanında karşılarına çıkan zorluklardan ve bu zorlukları nasıl aştıklarından bahsedecekler.

5 Kasım 2022 Cumartesi günü saat 10:00’da Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleşecek TEDxYildizTechnicalUniversityWomen etkinliği hakkında detaylı bilgi edinmek ve bilet almak için burada bulunan bağlantıyı ziyaret edebilirsiniz.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0