Apple, Kim Kardashian ile Ortak Oldu: İşte Özel Tasarımıyla(!) Yeni Beats Fit Pro

39
2
1
0
0
Teknoloji devi Apple, Beats Fit Pro kulaklıkların yeni renkleri için magazin dünyasının sansasyonel ismi Kim Kardashian ile anlaştı. Özellikle ten rengi modeliyle oldukça dikkat çeken kulaklıklar üç farklı renk seçeneği ile 16 Ağustos tarihinden itibaren satışa sunulacak.

Apple’ın geçtiğimiz yıl tanıttığı Beats Fit Pro kulaklıkları, esnek ve çeşitli boyutlardaki kulak uçları ile oldukça rahat bir kullanım imkanı sunuyor. Şeffaflık moduna sahip kulaklık, uzamsal ses desteği ve tek dokunuşla eşleştirme gibi özelliklere de sahip. H1 yonga setini kullanan kulaklık aynı zamanda Hey Siri ve Aktif Gürültü Önleme gibi yeni nesil Apple özelliklerine de sahip.

Apple’ın sahip olduğu Beats, Beats Fit Pro modelinin üç yeni renk seçeneğini yaptığı işlerle gündemden düşmeyen yıldız isim Kim Kardashian ile tanıttı. Birbirinden ilginç bu üç yeni renk, 16 Ağustos’tan itibaren apple.com/kim sitesinde satışa sunulacak.

Kulaklığın dikkat çekmemesi amaçlanıyor

apple kim kardashian

Ülkemizde ve dünyada dört farklı renk seçeneğiyle satışta olan Beats Fit Pro kablosuz kulaklığın resmi satış fiyatı 4.299 TL. Üç yeni renk seçeneği daha kazanan kulaklık, cilt tonlarıyla uyumlu renklere sahip. Moon, Dune ve Earth ismi verilen renkler satışa sunulmadan büyük ilgi görmüş durumda ve bu renklerle amaçlanan şeyin kulaklığın takıldığı zaman dikkat çekmemesi olduğu açıklandı.

apple kim kardashian

Apple’ın yaptığı açıklamaya göre Kim Kardashian’ın imzasını taşıyan minimalist estetiği temsil eden kulaklık, belirli Apple mağazalarında ve yetkili satıcılarında satışa sunulacak. Aktif gürültü engelleme özelliğine sahip kulaklık bu özellik açıkken 6 saatlik bir kullanım ömrüne sahip ve bu süre 21 saate kadar çıkabiliyor. Kulaklığın bu renklerinin ülkemizde satışa sunulup sunulmayacağı ise henüz bilinmiyor.

Kaynak : https://www.phonearena.com/news/apple-kim-kardashian-three-new-beats-fit-pro-colors-price-release-date_id141828
39
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
39
2
1
0
0