Apple, Yeni Kulaklığı Beats Studio Buds'ın Tanıtımında Samsung Galaxy S21 Kullandı

61
20
5
3
1
Apple, yeni kablosuz kulaklığı Beats Studio Buds'ın Amazon listelemesinde kullandığı bir görüntüde, Samsung Galaxy S21'e yer verdi. Görüntünün hemen altında bu kablosuz kulaklığın hem Android hem iOS için tek dokunuşla eşleştirme özelliği sunduğunu söyleyen şirket, Beats Studio Buds'ın herkes için olduğunu belirtti.

ABD merkezli teknoloji devi Apple, yakın bir geçmişte en yeni kablosuz kulaklıkları Beats Studio Buds'ın Türkiye'ye geldiğini duyurmuştu. Etkileyici özelliklere sahip olan kablosuz kulaklığın en ilginç yanı, MediaTek tarafından üretilmiş olan bir işlemciye sahip olmasıydı. Bu durum, kablosuz kulaklığın Android ekosistemi için de gayet uygun olduğu anlamına geliyordu. Şimdi Beats Studio Buds için bir reklam hazırlayan Apple, herkesi şaşırtmayı başardı.

Herhangi bir teknoloji şirketi, hazırladığı bir reklamda ana ürünün yanında kullandığı ürünleri de genelde kendi markasından tercih eder. Apple da bugüne kadar bunu yapıyordu. Ancak Beats Studio Buds için hazırlanan bir reklam, bu algıyı yıktı geçti. Zira Apple, Beats Studio Buds için hazırladığı reklamda Samsung'un en yeni amiral gemisi Galaxy S21'i tercih etmişti. 

Apple'ın paylaştığı reklam görseli

Apple

Apple, Amazon'da yaptığı Beats Studio Buds listelemesinde, söz konusu reklama yer veriyor. Bu kablosuz kulaklığın hem Android hem de iOS cihazlar için tek dokunuşla eşleştirme özelliğine sahip olduğundan bahseden şirket, Android ekosistemindeki cihazların Beats'in mobil uygulamasını kullanarak bu kulaklığın tüm işlevlerine ulaşabileceklerini belirtiyor. İşte tüm bu açıklamaların yer aldığı paragrafın üzerinde de Beats Studio Buds ile Samsung Galaxy S21'in kullanıldığı görünüyor.

Apple tarafından hazırlanan reklam, şirketin Android ekosisteminin avantajlarının farkında olduğunun açık bir göstergesi. Göründüğü üzere bu durumu değerlendirmek ve kablosuz kulaklık sektöründe Android kullanıcılarına da hitap etmek isteyen şirket, böyle bir reklam filmi hazırlamış durumda. Bakalım bu tür bir reklam, Android kullanıcılarını Apple tarafından üretilmiş bir kablosuz kulaklığı kullanmaya itebilecek mi.

Apple'ın Amazon'daki Beats Studio Buds listelemesine buradaki bağlantı aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

Kaynak : https://www.imore.com/apple-advertises-new-beats-studio-buds-samsung-galaxy-s21?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+TheIphoneBlog+%28iMore%29
61
20
5
3
1
Emoji İle Tepki Ver
61
20
5
3
1