Orta Çağ'da Geçen Zombili Hayatta Kalma Oyununun Fragmanı Viral Oldu: Grafik Kalitesi Tavan Yapmış...

69
6
5
1
1
Orta Çağ'da Geçen Zombili Hayatta Kalma Oyununun Fragmanı Viral Oldu: Grafik Kalitesi Tavan Yapmış...
Orta çağ ve zombi temasını bir araya getiren, zorlu bir oyun deneyimi sunacak Blight: Survival'dan ilk fragman geldi. Oyunun çıkış tarihi henüz açıklanmasa da oyun, fragmanıyla büyük merak uyandırmayı başardı.

Orta çağ temalı oyunlar günümüzde büyük bir ilgi görmeye devam ederken, bugün orta çağ ve zombileri bir araya getiren bir oyundan etkileyici bir fragman geldi. Blight: Survival adıyla çıkış yapacak olan oyun, alternatif bir geçmişte 14. yüzyılda geçecek ve Souls-like türünde olacak.

Blight: Survival, paylaşılan fragmandan gördüğümüz kadarıyla sadece orta çağ ve zombileri bir araya getirerek öne çıkmayacak. Oyun, oldukça iyi tasarlanmış dövüş mekanikleri, tatmin edici animasyonlar ve muhteşem görsel kaliteye yer verecek.

Blight: Survival fragmanı:

Oyuncular, Blight: Survival dünyasında üç arkadaşıyla bir ekip olacaklar ve dünyadaki yaratıklara karşı hayatta kalmaya çalışacaklar. Oyun içinde ganimetler toplanabilecek, birçok farklı silah ve zırh ile özelleştirmeler yapılabilecek.

Oyunun haritasının büyüklüğü tam olarak açıklanmamış olsa da geliştirici ekibe göre harita ‘devasa’ olacak. Harita içinde keşfedilmeyi bekleyen birçok sır ve ganimet bulunacak. ​Unreal Engine 5 oyun motoruyla geliştirildiği açıklanan oyun için henüz çıkış tarihi belirlenmedi.

69
6
5
1
1
Emoji İle Tepki Ver
69
6
5
1
1