• Anasayfa
  • Oyun
  • Death Stranding Director's Cut Yarış Moduyla Geliyor

Direksiyonları Hazırlayın: Death Stranding Director's Cut Yarış Moduyla Geliyor

10
2
1
1
0
Death Stranding'e birçok yeni özellik getirecek olan Director's Cut sürümüne ait birçok oynanış görüntüsü paylaşıldı. Oyunun bu sürümünde tam kapsamlı bir yarış modu da bulunacak.

SonyDeath Stranding: Director's Cut’a ait birçok oynanış görüntüsü paylaştı. Hideo Kojima yapımı kıyamet sonrası macera oyununun bu genişletilmiş sürümünde yeni hikaye görevleri, yeni savaş mekanikleri, bir atış poligonu ve yarış modu yer alacak.

Dövüş mekanikleri, yükseltilmiş yakın dövüş saldırıları, bir lazer silah ve monte edilmiş makineli tüfeklerle geliştirilmiş yeni sürümde uzun mesafelere paketler atmaya imkan tanıyan bir kargo silahı, daha fazla yük taşıma imkanı sunan bir destekleyici iskelet ve yükleri taşıyıp yanında koşan bir yancı bot da mevcut.

Oyun birçok yeni içerikle 24 Eylül'de geliyor

death stranding director's cut

Peki neden yayan gidesiniz ki? Oyuna eklenen bir rampa, havada geçirilen süreden puan kazanmanızı sağlarken motosiklet de yarıkların üzerinden geçmenizi sağlayacak. 24 Eylül’de yayınlanacak sürümde Fragile Circuit adında, tam bir yarış oyunu moduna benzeyen bir mod da mevcut; çünkü neden olmasın?

Kojima Productions, bir blog gönderisinde, PS4’lerdeki kayıtlı oyun verilerinin PS5’te oynanan Director’s Cut oyunlarına aktarılabileceğini de açıkladı. Çevrimiçi özellikler arasında Friend Play ve skor tabloları olacağı söyleniyor. Oyunun DualSense haptic dönütünü, tetik direncini ve 3 boyutlu sesi destekleyeceğinin yanı sıra daha hızlı açılacağı da ifade ediliyor.

Oyunda iki adet görsellik modu bulunacak; Performance Mode’da yükseltilmiş 4K görüntü ve 60 FPS’e kadar yenileme hızı sunulurken Fidelity Mode’da ultra geniş doğal 4K görüntü ve HDR desteği bulunacak

Kaynak : https://www.eurogamer.net/articles/2021-07-08-death-stranding-directors-cut-adds-a-racing-mode
10
2
1
1
0
Emoji İle Tepki Ver
10
2
1
1
0